Praca BLACHARZ BUDOWLANY( 809OP) Wiązowna Wesatec Sp.z.o.o.

Nadrzeczna 17, 05-462 Wiązowna, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Prefabrykacja obróbek blacharskich wraz z montażem,montaż rynien i rur spustowych z PCV,instalacje z blach stalowych, aluminiowych, miedzianych oraz elementy pokryć i instalacji z blachy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ BUDOWLANY( 809OP)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wiązowna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: otwocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wiązowna

Zawód: blacharz budowlany

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 600 PLN

Data zakończenia pracy: 14.09.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Blacharz budowlany (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: Sprawdzanie jakości stosowanych materiałów, odczytywanie dokumentacji technicznej, wykrywanie pomiarów warsztatowych, przygotowywanie stanowiska do wykonywania elementów i instalacji z blach. Wykonywanie operacji obróbki ręcznej i mechanicznej blachy, operacji cięcia blachy, operacji kształtowania blachy, połączeń blach poprzez lutowanie,nitowanie i klejenie oraz połącznia śrubowe i za pomocą zamków. Wykonywanie oraz naprawa elementów, wyrobów, pokryć i instalacji z blachy.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: Wesatec Sp.z.o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Al.Solidarności 115/2, 00-140 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 9-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Al.Solidarności

Numer budynku pracodawcy: 115

Profil działalności pracodawcy: Budownictwo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz budowlany