Praca BETONIARZ-ZBROJARZ Kiełpino kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kiełpino, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie robót murarskich, zbrojarskich, ogólnobudowlanych. Praca na umowę zlecenie, w godz 7-11 (20 godzin tygodniowo) Wynagrodzenie 925 zł brutto miesięcznie. Praca wykonywana będzie na terenie całego kraju (również delegacje do Niemiec), pracodawca zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie. Wymagania: umiejętności murarskie, brukarskie i wykonywania elewacji. Kontakt z pracodawcą: Kornelia Kożyczkowska tel. 735 553 404

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: bruto 1/2 etatu

Nazwa stanowiska: BETONIARZ-ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kiełpino

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kartuski

Zawód: betoniarz-zbrojarz*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Betoniarz-zbrojarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 11)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: niemiecki, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, SKIEROWANIE DO PRACY

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kartuski

Gmina pracodawcy: Kartuzy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kartuzy

Ulica pracodawcy: Mściwoja II

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: Budownictwo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: betoniarz-zbrojarz*