Praca BETONIARZ-ZBROJARZ Chociwel Przedsiębiorstwo Budowlano - Montażowe SCANBET SP. Z O.O.

Fabryczna 1, 73-120 Chociwel, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
prace betoniarskie przy betonowaniu prefabrykatów, prace zbrojeniowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: BETONIARZ-ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chociwel

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: stargardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chociwel

Zawód: betoniarz-zbrojarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN/godz

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Betoniarz-zbrojarz*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie w budownictwie

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Budowlano - Montażowe SCANBET SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wymagania pracodawcy proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty w godzinach od 7.00 do 15.00 pod numerem tel. 91 578 82 50 - Izabela Kowalewska.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : od 7.00 do 15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: stargardzki

Gmina pracodawcy: Chociwel

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chociwel

Ulica pracodawcy: Fabryczna

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Produkcja wyrobów budowlanych z betonu

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Zawód wykonywany przez pracownika: betoniarz-zbrojarz*