Praca BARMANKA Jakubowice Konińskie Pizzeria Na Poddaszu Robert Mucha

Nad Ciemięgą 3, 21-025 Jakubowice Konińskie, powiat: lubelski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Obsługa klienta,tel., dbanie o porządek

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMANKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jakubowice Konińskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubelski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Niemce

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Nazwa pracodawcy: Pizzeria Na Poddaszu Robert Mucha

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: lubelski

Gmina pracodawcy: Niemce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jakubowice Konińskie

Ulica pracodawcy: Nad Ciemięgą

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Restauracje i pozostałe placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: barman