Praca BARMAN Tychy Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Edukacji 37, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
obsługa gości ośrodka, obsługa baru- miejsce pracy O.W. Eden- Kąty Rybackie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tychy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tychy

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tychy

Zawód: barman

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: tel: 505-623-526

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Ulica pracodawcy: Edukacji

Numer budynku pracodawcy: 37

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Podobne oferty pracy

KIEROWCA KAT. C - od 3 000 PLN

praca w firmie kurierskiej
STANISŁAW WALICKI USŁUGI TRANSPORTOWE - 2016-01-19 - Tychy (śląskie)

SPECJALISTA / TECHNIK PRAC BIUROWYCH (STAŻ) - 997,4 PLN

Specjalista / Technik prac biurowych (staż)
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Tychy (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 3 000 PLN

Obsługa klientów zgodnie ze standardami banku, utrzymywanie relacji z obecnymi klientami, nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami, analiza wniosków kredytowych, udzielanie kredytów.
GETIN NOBLE BANK S.A. - 2016-01-28 - Tychy (śląskie)

BARMAN - do 1 850 PLN

Obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Cieszanów (podkarpackie)

ZASTEPCA KIEROWNIKA SKLEPU - od 2 579 PLN

zarządzanie podległymi pracownikami, realizacja założonych celów firmy, utrzymanie standardów sklepu na wysokim poziomie zgodnym z oczekiwaniami firmy
TESCO Spółka z o.o. - 2017-04-28 - Tychy (śląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO-MAGAZYNIER - od 2 900 PLN

prace na magazynie, przyjmowanie i wydawanie dokumentów, rozładunek , załadunek towarów
TTS GROUP RAFAŁ DROB - 2017-05-17 - Tychy (śląskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa baru, usługi cateringowe
Bar Restauracyjny DOMEK Małgorzata Rusjan - 2016-07-07 - Węgrów (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 950 PLN

przygotowywanie posiłków do wydania, utrzymanie kuchni w czystości, przestrzeganie procedur
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Tychy (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 13 PLN

sprzątanie klatek schodowych w budynkach mieszkalnych w Tychach i teren wokół budynku
ZUH Honorata Spółka z o.o. - 2017-05-18 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI OPAKOWAŃ KARTONOWYCH - od 2 100 PLN

Produkcja opakowań kartonowych na maszynach papierniczych.
Jamar Pak S.C. Jacek Szkonter, Stanisław Marzec - 2016-07-22 - Tychy (śląskie)

SPECJALISTA INFORMATYK- ADMINISTRATOR SIECI KOMPUTEROWEJ 1/2 ETATU - od 1 600 PLN

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku powinna:administrować infrastrukturą wirtualną klaster + macierz SAN - usuwanie awarii, administrować serwerami na maszynach wirtualnych (Windows, Linux), rozwiązywać zagadnienia sieciowe - switching/routing, administrować serwerem www - nginex, konfigurować polityki firewall, obsługiwać na poziomie administracyjnym bazy danych Progress,administrować domeną Active Directory, administrować serwerami aplikacji, obsługiwać na poziomie administracyjnym bazodanowy system biblioteczny, konfigurować zdalne połączenia wszystkich fili bibliotecznych (VPN), zarządzać backupami, zarządzać oprogramowaniem antywirusowym, zarządzać siecią WiFi,nadawać i odbierać uprawnienia w systemie kontroli dostępu, obsługiwać telefonię VoIP, obsługiwać urządzenia RFiD, obsługiwać kolektory danych.
Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach - 2017-03-31 - Tychy (śląskie)

FRYZJER (STAŻ) - 997,4 PLN

Fryzjer (staż)
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Tychy (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie raportów fiskalnych dobowych, nadzorowanie zamówień towaru, wydaje paragony oraz faktury, dbanie o odpowiednią ekspozycję w sklepie, zarówno na półkach, jak i wystawach
Stach Sp. z o.o. - 2016-06-16 - Tychy (śląskie)

MONTER URZĄDZEŃ SANITARNYCH - 2 200 - 3 000 PLN

Montaż instalacji centralnego ogrzewania, wod-kan, wentylacji i wody lodowej.
"ETMONT" Sebastian Tobjasz - 2017-01-04 - Tychy (śląskie)

KOPARKOWY - od 20 PLN

zgodnie ze stanpowiskiem
Zakład Usługowy Wiesław Gill - 2016-12-22 - Tychy (śląskie)

BARMAN - od 2 000 PLN

- obsługa klientów, przygotowywanie napoi i drinków
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

OPERATOR CNC - od 2 000 PLN

obsługa maszyn CNC,
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Tychy (śląskie)

KUCHARZ / PIZZER - od 2 150 PLN

Przyrządzanie dań kuchni włoskiej, ukraińskiej. tureckiej. Obsługa klienta. Zaopatrzanie, utrzymanie porządku w kuchni i restauracji. Przestrzeganie przepisów sanitarno-epidemiologicznych, BHP.
PHU EMTEL Ewa Mierzyńska - 2016-03-01 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 2 000 PLN

Ochrona placu budowy, wypełnianie książki służby.
AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA PERFEKCJA SP. Z O.O. - 2017-02-24 - Tychy (śląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - 2 800 - 3 000 PLN

praca na wózku widłowym załadunek rozładunek
kontakt przez OHP - 2017-03-02 - Tychy (śląskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 12 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Tychy (śląskie)

obsługa baru
Tomasz Helt "TOMEX" - 2016-11-15 - Jastrowie (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, dbanie o ekspozycję sklepu, przyjmowanie dostaw, obsługa programu sprzedażowego, przeprowadzanie brafittingu (dostępny zakres szkoleń)
ALEKSANDRA MIERZEJEWSKA-SMOŁKA - 2017-02-22 - Tychy (śląskie)

wydawanie konsumentom towarów handlowych, wyrobów kulinarnych i napojów
PHU "WOJAN" s.c. w Janowie Lubelskim - 2017-02-02 - Janów Lubelski (lubelskie)

APARATOWY ROZLEWU PIWA - od 2 800 PLN

Nadzór nad procesem rozlewu z zachowaniem standardów jakości, profesjonalna obsługa maszyn i urządzeń linii rozlewniczej, konserwacja urządzeń,,prace pomonicze
kontakt przez OHP - 2017-01-12 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK DO PRAC WYKOŃCZENIOWYCH - od 15 PLN

Prace remontowo-budowlane przy remontach.
ZAKŁAD INSTALACYJNO-REMONTOWY PIOTR PIŁKA - 2017-05-17 - Tychy (śląskie)

FRYZJER /KA - 1 850 - 3 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Strefa Urody Joanna Świderska - 2016-03-17 - Tychy (śląskie)

ELEKTRYK-AUTOMATYK - od 3 500 PLN

przeglądy i konserwacja wymiennikowych węzłów cieplnych , usuwanie awarii i usterek, prace montażowe przy remoncie i budowie węzłów cieplnych
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "PEC" Sp. z o.o. - 2016-12-22 - Tychy (śląskie)

ASYSTENT KSIĘGOWEGO (STAŻ) - 997,4 PLN

Asystent księgowego (staż)
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Tychy (śląskie)