Praca BARMAN-SPRZEDAWCA Łuków Magdalena Franczak MAGDALENIA FRANCZAK "BAR KEBAB"

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na lustra łazienkowe.

Stanowisko: BARMAN-SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: przygotowywanie i sprzedaż zywności typu fast food

Data publikacji: 2016-04-20

Lokalizacja: Łuków (lubelskie)

Pracodawca: Magdalena Franczak MAGDALENIA FRANCZAK "BAR KEBAB"

Przemysłowa 22, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
przygotowywanie i sprzedaż zywności typu fast food

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łuków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łuków

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 19.07.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Barman

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie podstawowe, umiejętność przygotowywania i sprzedaży żywności typu fast food, 3 m-ce doświadczenia w branży gastronomicznej

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 3

Nazwa pracodawcy:
Magdalena Franczak MAGDALENIA FRANCZAK "BAR KEBAB"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Chącińskiego 7/113, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-20

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łuków

Ulica pracodawcy: Chącińskiego

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Zawód wykonywany przez pracownika: barman