Praca FAKTURZYSTKA + ST REZERWA Łódź kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- zapoznaie sie z regulaminem pracy, przepisami BHP I PPOŻ,- wprowadzanie dokumentów zakupowych Pz do systemu komp. (sprawdzanie ilości, ceny, stawki vat),- wprowadz. faktur zakupowych, faktur korygujących,- genrowanie wydań do dostawców i wszelkich innych dokumentów dot. magazynu i rozliczanie ich,- wypisywanie wyadań do dostawy, oraz ich rozliczanie,- wypisywanie przesunięć magazynowych )przyjęcia o d dostawców mm0,- wprowdz. przesunięć magazynowych (innych oddziałów),- przesyłanie protokołów reklamacyjnych do firm w celu załatwiania reklamacji,- kontrola i pilnowanie rozliiczeń braków w dostawach oraz wydań,- archiwizowanie dokumentów,- generowanie raportów na potrzeby oddziału,- obsł. urządzen biur. fax/komp/ksero/poczty elektro.,- inne prace zlecone.-

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA + ST REZERWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa urządzeń biurowych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Milionowa

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA POW. 3,5 TONY - od 2 295 PLN

Prowadznie pojazdu o masie powyżej 3,5 tony zgodnie z otrzymaną dyspozycją, nadzór oraz wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem, zapewnienie bezpieczeństwa przewozu ładunku pocztowego, właściwe zabezpieczanie pojazdu w trakcie i po zakończeniu pracy, terminowe przekazywanie pojazdów do naprawy i przeglądów okresowych, w tym dbałość o sprawność techniczną i czystość pojazdu, prowadzenie wymaganej dokumentacji ekspolatacyjnej pojazdu
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MONTAŻYSTA SYSTEMÓW ALUMINIOWYCH - od 1 850 PLN

montowanie elementów przy produkcji konstrukcji aluminiowych oraz ich montaż
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Mława (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów chińskich, kontakt z kontrahentami i klientami z Chin
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Mroków (mazowieckie)

REFERENT BIUROWY (EFS STAŻ DO 29 R. Ż) - 997,4 PLN

nauka prowadzenia rejestrów VAT, rejestrów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Koszalin (zachodniopomorskie)

POMOC STOLARZA - od 1 900 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Wołomin (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ GALWANIZACYJNYCH - 997,4 PLN

obsługa urządzeń galwanizacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kosowo (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA- KASJER (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Krosno (podkarpackie)

FRYZJER MĘSKI - od 1 850 PLN

Strzyżenie męskie. Możliwość przyuczenia do zawodu.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Łomianki (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN CZYSZCZĄCYCH - od 2 000 PLN

-OBSŁUGA MASZYN PRZEZNACZONYCH DO KOMPLEKSOWEGO UTRZYMANIA CZYSTOŚĆI NA TERENACH ZEWNĘTRZNYCH
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Dąbrówka Wielkopolska (lubuskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 18 PLN

zakup materiałów i wyrobów u chińskich dostawców, wspomaganie pracy chińskich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 3 000 PLN

sprzedaż art. rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Opatkowice (małopolskie)

TELEMARKETER - 997,4 PLN

prowadzenie rozmów z klientami, wysyłanie ofert
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Piła (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

odbiór i układanie towaru obsługa klienta-wymagane doświadczenie 1 rok
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Tokarnia (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

przygotowanie ładunku do przewozu; obsługa codzienna pojazdu; wykonanie załadunku/rozładunku zgodnie z dyspozycją przełożonego; wykonywanie przewozu rzeczy bezpiecznie przestrzegając zasad ruchu drogowego i ustalonego czas pracy; dbanie o powierzony do przewozu ładunek; dokonanie końcowej odprawy celnej zgodnie z informacjami zawartymi w liście przewozowym, instrukcji przewozowej i karnecie TIR; dokonanie rozliczenia jazdy w ustalonym trybie i przedstawienia szczegółowego zestawienia oraz zatankowanych każdorazowo litrów paliwa; należyte wypełnienie i dostarczenie przełożonemu następujących formularzy: zlecenia kontroli pojazdu, kontroli naczepy
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Płoty (lubuskie)

ASYSTENT PRZETWARZANIA DANYCH - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PROGRAMISTA SYSTEMÓW WBUDOWANYCH EMBEDDED DEVELOPER - od 12 200 PLN

Rozwój oprogramowania, tworzenie specyfikacji do modułów oprogramowania wbudowanego. Definiowanie oraz analiza architektury oprogramowania. Komunikacja i praca w międzynarodowych zespołach, analiza specyfikacji technicznej.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Częstochowa (śląskie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

brukarz
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Wielgie (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK MURARZA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Tylice (warmińsko-mazurskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Zabrze (śląskie)

PROKURENT - od 1 850 PLN

podejmowanie w imieniu spółki wszystkich czynności sądowych i pozasądowych
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Samborzec (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

Ochrona obiektów mienia
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH PO WER - od 1 850 PLN

Pracodawca przewiduje bezpłatne 2 - 3 dniowe szkolenie na miejscu w siedzibie. Paszportyzacja sieci energetycznej: wprowadzanie w syst. informatycznym graficznego przebiegu sieci energet., przypisywanie obiektom parametrów oraz danych atrybutowych. ----> Jest to odczytywanie danych z mapek, czytanie dokumentów i uzupełnianie danych w systemie informatycznym dotyczących zużycia energii w danym rejonie zaznacznym na mapie.Praca 6:00-14:00, 14:00- 22:00.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY I MARKETINGU - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie wyższe kierunkowe; zakres obowiązków: prowadzenie profili społecznościowych, przygotowywanie kampanii mailingowych, badanie zapotrzebowania na usługi tłumaczeń, obsługa posprzedażowa, budowanie relacji z klientami, budowanie zadowolenia klientów, tworzenie materialów reklamowych, aktualizacja serwisów internetowych, tworzenie, obsługa baz teleadresowych klientów; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Gliwice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe przy zieleni miejskiej.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

BARISTA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SAMODZIELNY KSIĘGOWY - od 2 500 PLN

Prowadzenie pełnej księgowości.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Cieniawa (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNO- MAGAZYNOWY - od 2 000 PLN

Prace na lini produkcyjnej, prace montażowe, prace przy obróbce (ślusarskie), wykonywanie operacji w systemie typu ERP ( opartym na bazie SQL), wykonywanie analiz w excelu, kontakt z kontrahentami zagranicznymi, Praca 40 godz./tydz., od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Michałowice (mazowieckie)