Praca BARMAN-RECEPCJONISTA Lubawa P.P.H ."JAKIN" Jacek Napolski

Kupnera 14, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: obsługa gości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: BARMAN-RECEPCJONISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubawa

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: badania sanepidowskie

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Wysoka kultura osobista i prezencja; otwartość, rzetelność, dokładność, dyspozycyjność; dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Nazwa pracodawcy: P.P.H ."JAKIN" Jacek Napolski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Lubawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubawa

Ulica pracodawcy: Kupnera

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Podobne oferty pracy

POMOCNIK TAPICERA - od 2 400 PLN

wyklejanie korpusów pianką tapicerską, zakładanie sprężyn
LIBRO Marek Liberacki - 2016-01-19 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA NA DZIALE OGRÓD - do 1 750 PLN

obsługa klienta, doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się na dziale ogród
AVILA Sp. z o. o. - 2015-12-02 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PIZZERMAN - od 2 000 PLN

przygotowywanie pizzy i burgerów.
Hotel - Restauracja MAXIMUS Iwona Wojtowicz - 2017-01-05 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - do 2 000 PLN

naprawa pojazdów samochodowych: osobowych, ciężarowych
Przedsiębiorstwo Transportowe "Mazur-Transport" Arkadiusz Mazur Iława - 2016-09-19 - Iława (warmińsko-mazurskie)

SZWACZKA - do 3 000 PLN

szycie pokrowców mebli tapicerowanych
LIBRO Marek Liberacki Lubawa - 2016-04-18 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA (DZIAŁ MIĘSNY) - od 1 750 PLN

obsługa klienta na dziale mięsnym
Nimes Sp. Z.O.O. - 2015-12-14 - Iława (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

Naprawa pojazdów osobowych
AUTO SERWIS"MAR-PAT" Patrycja Bedra - 2017-04-10 - Półwieś (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR PIECA DO HARTOWANIA SZKŁA - od 3 000 PLN

prace operatora pieca do hartowania szkła
Firma Handlowo-Usługowa SZKŁOMAL Piotr Truszczyński - 2016-02-17 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA DETALICZNEGO - od 2 000 PLN

bieżąca, bezpośrednia obsługa klienta zgodna z obowiązującymi standardami Bankuaktywna sprzedaż produktów Banku skierowanych do klientów indywidualnychwykonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych oraz realizacja dyspozycji składanych przez Klientówrealizacja indywidualnych planów sprzedaży
BANK BGŻ BNP PARIBAS SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-04-12 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA KAT. C - POLSKA - od 2 000 PLN

Przewóz piskląt, obsługa samochodu w zakresie drobnych napraw
"TABO" Jarosław Taborek - 2016-02-03 - Rudzienice (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK POMOCNICZNY PRZY PRZEGLĄDACH BUDOWALNYCH - od 1 850 PLN

sprawdzanie instalacji gazowo elektrycznych, hydraulicznych pod nadzorem osoby uprawnionej, informacja o wykrytych usterkach, zgłaszanie konieczności usuniecia usterki
DREWHURT Sp. z o.o. - 2016-07-26 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PAKOWACZ/MONTER MEBLI - 1 850 - 2 000 PLN

Montaż mebli, pakowanie elementów meblowych, doczyszczanie elementów meblowych
MM Szynaka Living Sp.Z.O.O. - 2016-11-24 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PRACE POMOCNICZE NA DZIALE PRODUKCJI - do 1 850 PLN

prace pomocnicze przy produkcji sera żółtego
Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Odział w Lubawie Zakład w Suszu - 2016-06-03 - Susz (warmińsko-mazurskie)

PAKOWACZ - do 9 PLN

pakowanie drobnego sprzętu do wysyłki
Andromeda - EU Anna Dobrzańska - 2016-02-23 - Karaś (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 10 PLN

obsługa kelnerska
kontakt przez OHP - 2016-01-15 - Iława (warmińsko-mazurskie)

BARMAN-RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

Mile widziane doświadczenie zawodowe, predyspozycje do wykonywania pracy w zawodzie barman-recepcjonista, wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego.
ZAJAZD ZŁOTA IGLICA Franciszek Malinowski - 2017-02-13 - Pogrzebień (śląskie)

POMOCNIK MURARZA - do 14 PLN

prace pomocnicze na budowie
Usługi Ogólnobudowlane MARIBUD Paweł Brzeski - 2016-05-12 - Iława (warmińsko-mazurskie)

DOSTAWCA POTRAW - do 2 000 PLN

Dostawca potraw
Kuchnia Domowa D.Jaroszewska - 2017-01-04 - Iława (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż artykułów z branży rolniczej, metalowych, narzędzi, łożysk, wystawianie faktur, realizowanie zamówień
Przedsiębiorstwo Handlowe "ROLNIK" Stanisław i Jadwiga Kołodziejczyk Spółka Jawna - 2016-08-04 - Iława (warmińsko-mazurskie)

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA W SALONIE PLAY - 2 000 - 4 200 PLN

- sprzedaż i promowanie oferty PLAY w salonie sprzedaży- realizacja planów sprzedażowych- kompleksowa obsługa i wsparcie klientów zgodnie ze standardami obowiązującymi w naszej firmie- obsługa posprzedażna- budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
EUREKA Aleksandra Dreszler - 2017-01-31 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 2 000 PLN

pozyskiwanie klientów, utrzymywanie dotychczasowych kontaktów z aktualnymi klientami (branża fryzjersko-kosmetyczna)
HANDEL OBWOŹNY ART. SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYMI Jadwiga Mederska - 2017-01-24 - Iława (warmińsko-mazurskie)

RATOWNIK WODNY - od 2 000 PLN

zapewnianie bezpieczeństwa gości korzystających z usług basenowych
PAŁAC MORTĘGI Sp. z o.o. - 2017-03-15 - Mortęgi (warmińsko-mazurskie)

KASJER - DYSPONENT - do 1 850 PLN

Dokonywanie wpłat i wypłat, raporty dobowe, tygodniowe, obsługa komputera
MONETIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-12-07 - Iława (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA DO SKLEPU MEDYCZNEGO - do 2 000 PLN

sprzedaż wyrobów medycznych i środków pomocniczych,doradztwo medyczne,sporządzanie i kontrola dokumentacji,przyjmowanie dostaw i ekspozycja towaru,realizacja wniosków z NFZ
NovoPharm - Miller sp.j. - Bydgoszcz - 2017-01-03 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - do 1 850 PLN

profesjonalna obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Iława (warmińsko-mazurskie)

- bezpośrednia sprzedaż- obsługa klienta- utrzymanie porządku na sklepie- przyjmowanie towaru
Dorota Pluta Salon Odzieżowy - 2016-09-09 - Iława (warmińsko-mazurskie)

Wybierz miejscowość