Praca BARMAN - KELNER Krasnystaw kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Krasnystaw, powiat: krasnostawski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Zgodny z zajmowanym stanowiskiem pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN - KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krasnystaw

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krasnostawski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 09.09.2018

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie

Mostowa 4, 22-300 Krasnystaw, powiat: krasnostawski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Wniosek

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: krasnostawski

Gmina pracodawcy: Krasnystaw

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krasnystaw

Ulica pracodawcy: Mostowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: Punkt gastronomiczny

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA BIUROWA (STAŻ) - 997,4 PLN

utrzymywanie w czystości pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Dęblin (lubelskie)

PRACOWNIK PRZY PRODUKCJI FARB I LAKIERÓW - od 2 000 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Dobrzyca (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

sprzedaż art. spożywczych, piekarniczych, cukierniczych i ciastkarskich
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

STAZ/SPEDYTOR - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i ppoż.- wystawianie zleceń- kontakt z kierowcami- pomoc w podejmowaniu ładunków- rozliczanie czasów pracy kierowców- obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Nowa Sól (lubuskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW- REFDO30 - od 1 850 PLN

Obsługa stacji paliw- sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Żagań (lubuskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY DTP - od 2 100 PLN

opracowania graficzne na potrzeby firmy
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Lublin (lubelskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - do 2 300 PLN

DOVIEPLANIE BUDYNKÓW, MONTAZ SZTUKATERII ELEWACYJNEJ, WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, PRACE NA WYSOKOŚCI POW 3 M, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PUNKTU SKUPU - od 925 PLN

załadunek i rozładunek odpadów, obsługa klienta - skup surowców
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Ostrołęka (mazowieckie)

OPIEKUNKA - do 1 850 PLN

Opieka nad podopiecznymi ośrodka.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Ruda Różaniecka (podkarpackie)

KONSULTANT DS. SYSTEMÓW TELEINFORMATYCZNYCH - od 2 000 PLN

parametryzacja systemów: COMARCH, ERP, OPTIMA, dostosowanie systemów do potrzeb klienta,
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów będących w ofercie spółki, sprzedaż internetowa.
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Częstochowa (śląskie)

ELEKTRYK ZAKŁADOWY - od 2 016 PLN

Konserwacja i naprawy maszyn i urządzeń na terenie zakładu.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Siedlce (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 600 PLN

Realizacja planów sprzedaży spółki. Sprzedaż hurtowa akcesoriów meblowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Przemyśl (podkarpackie)

OPERATOR TOKARKI - od 1 850 PLN

wykonywanie detali według załączonych rysunków
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Zwoleń (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 300 PLN

tworzenie ofert dla kontrahentów głownie z Ukrainy, nadzór nad dokumentacją transportowa, obsługa biura
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Łuków (lubelskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 850 PLN

wykonywanie manicure: hybrydowy, żelowy, stylizacja paznokci
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Bochnia (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków, prace porządkowe w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

PIASKARZ - od 1 850 PLN

Piaskarz
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Brzeg (opolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Wielgie (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 2 000 PLN

Wykonywanie zdjęć, obróbka i wprowadzanie do sklepu internetowego, sprzedaż stacjonarna.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Racibórz (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Kadyny (warmińsko-mazurskie)

SPAWACZ/ŚLUSARZ - od 2 380 PLN

Spawanie na wysokości, miejsce wykonywania pracy: Kraków + Polska + zagranica ( Niemcy, Hiszpania, Portugalia )
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Ziębice (dolnośląskie)

LOGISTYK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Kontrola, monitoring jakości wykonywania pracy, kontrola etapów procesów produkcyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Świdwin (zachodniopomorskie)

PEDAGOG SPECJALNY - od 2 990 PLN

poznanie orgganizacji zadań i zasad funkcjonowania przedszkola, poznanie dokumntacji obowiązującej w pszedszkolu i sposobów jej prowadzenia, poznanie przepisów dotyczących zapewnienia podopiecznym bezpiecznych i higienicznych warunków zabawy, nauki i wypoczynku, doskonalenie warsztatu pracy poprzez uczestniczenie w zajęciach prowadzonych przez opiekuna lub innych nauczycieli i omawianie tych zajęć z prowadzącym, prowadzenie zajęć w obecności opiekuna i omawianie ich, podniesienie kwalifikacji i zbobywanie nowych umiejętności przydatnych w pracy zawodowej poprzez uczestniczenie w formach doskonalenia zawodowego: wewnątrz placówki, pozania placówką, samokształcenie, wspieranie aktywności twórczej dzieci, pogłębianie współpracy z rodzicamim udział w indywidualnych programach edukacyjnych, pomoc w zajęciach terapeutycznych
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Stanisławów Pierwszy (mazowieckie)

MALARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH - do 1 850 PLN

malowanie dużych powierzchni oraz zachowanie odpowiedniej grubości warstw, piaskowanie elementów stalowych, szpachlowanie i doscieranie konstrukcji stalowych, malowanie farbami polietylowymi i metodą napowietrzną oraz natryskową agregatorami hydrodynamicznymi
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Kurzętnik (warmińsko-mazurskie)