Praca ASYSTENT PROJEKTANTA Proszowice kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT PROJEKTANTA

Wynagrodzenie: od 1 900 PLN

Zakres obowiązków: Prace biurowe

Data publikacji: 2016-02-25

Lokalizacja: Proszowice (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Proszowice, powiat: proszowicki, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Proszowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: proszowicki

Zawód: pozostali architekci

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Krakowska 11, 32-100 Proszowice, powiat: proszowicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: proszowicki

Gmina pracodawcy: Proszowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Proszowice

Ulica pracodawcy: Krakowska

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali architekci