Praca BARMAN/KELNER Gilowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gilowice, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
m.in. przygotowanie stanowiska pracy- ekspozycja towearu - zapoznanie się z cennikiem- obsługa klientów- sprzątanie

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN/KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gilowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Pracownicza książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Adres pracodawcy:
Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Łączna

Numer budynku pracodawcy: 28

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.11.2015

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KONSERWATOR - 997,4 PLN

utrzymanie porządku na terenie i wokół budynku. Prace remontowo - naprawcze.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Kwidzyn (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 050 PLN

prowadzenie samochodu ciężarowego; doświadczenie jako kieroweca kat.C+E na trasach międzynarodowych
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Izbicko (opolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

Robotnik drogowy
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Jankowice Wielkie (opolskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - od 2 000 PLN

sprawowanie opieki, pomoc w czynnościach samoobsługowych
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Stalowa Wola (podkarpackie)

FRYZJER - od 745 PLN

Strzyżenie, koloryzacja włosów, zabiegi pielęgnacyjne, dbanie o wizerunek zakładu fryzjerskiego, kontakt z klientem.
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Kraków (małopolskie)

KONTROLER JAKOŚCI - PAKOWACZ REF. DOP. - UZUPEŁNIENIE (ŻAGAŃ) - od 2 000 PLN

Bieżąca ocena jakościowa wyrobów, kontrola powłoki, selekcja i pakowanie detali
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Żagań (lubuskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIURA GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów dziecięcych
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Radomsko (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

Sprzątanie restauracji.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Nysa (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 914 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Sobolewo (podlaskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

Murarz-tynkarz
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Kozia Wieś (świętokrzyskie)

PLANISTA - 997,4 PLN

Planista
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Stalowa Wola (podkarpackie)

REFERENT DS. ORGANIZACYJNO-ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

segregacja dokumentacji działu, zakładanie akt osobowych pracowników zatrudnionych w spółce, rekrutowanie kandydatów do pracy, współpraca z PUP i agencjami pracy w spr. zatrudnienia kandydatów, pomoc w prowadzeniu ewidencji urlopów i zwolnień lekarskich, obsługa programu komputerowego OPTIMA, pomoc w realizowaniu obowiązków w zakresie spraw socjalnych, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Oława (dolnośląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI (STAŻ) - 997,4 PLN

rejestracja wniosków
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Ryki (lubelskie)

wewnętrzna konserwacja budynku szkolnego
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - do 15 PLN

Gotowanie i sporządzanie potraw orientalnych. Nie mniej niż 20 godzin miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

obsługa klientów, dbanie o estetyke asortymentu, prezentacja towaru, przestrzeganie regulaminu
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Czarny Dunajec (małopolskie)

WOŹNA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

usługi elektryczne
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Kamieńszczyzna (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Białogard (zachodniopomorskie)

LABORANT - 997,4 PLN

Wykonywanie analiz
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Głogów (dolnośląskie)

REFEERNT DS. TURYSTYKI KRAJOWEJ - 997,4 PLN

refeernt ds. turystyki krajowej
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

Obsługa pracownikó pedagogicznych, wyszukiwanie kart z archiwum do badań pedagogicznych, pychologicznych, logopedycznych, prowadzenie książki korespondencyjnej, informowanie rodziców o terminie badań, przygotowywanie korespondencji do wysyłki.
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

BROKER INFORMACJI - od 15 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji o rynku nepalskim, sporządzanie raportów i baz danych klientów z Nepalu potrzebnych do efektywnego funkcjonowania firmy
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

sprzątanie
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

POMOCNIK PAKOWACZA - do 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Ruda Śląska (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. POZYSKIWANIA KONTRAHENTÓW Z RYNKÓW EUROPY WSCHODNIEJ - od 15 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średnie, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, znajomość rynków Europy Wschodniej(branża rekrutacja pracowników), doświadczenie zawodowe min 2 lata stanowisku przedstawiciel handlowy, mile widziane prawo jazdy. B , znajomość j. rosyjskiego, ukraińskiego, angielskiego w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: pozyskiwanie kontrahentów z rynków Europy Wschodniej, prowadzenie negocjacji handlowych, uczestnictwo w spotkaniach handlowych (branża rekrutacja pracowników). Miejsce wykonywania pracy: Lublin, teren kraju, Europa Wschodnia
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Weryfikacja dostawy towarów pod względem ilosciowym i jakościowym przyjmowanego towaru, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Tęgoborze (małopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

pomoc w obsłudze klienta, pomoc w obsłudze kasy , dbanie o porządek w miejscu pracy , przygotowywanie produktów do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Cieszyn (śląskie)