Praca BARMAN Jastrzębie-Zdrój kontakt przez PUP

Stanowisko: BARMAN

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Barman

Data publikacji: 2016-08-12

Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jastrzębie-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jastrzębie-Zdrój

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Pszczyńska 134, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Jastrzębie-Zdrój

Gmina pracodawcy: Jastrzębie-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jastrzębie-Zdrój

Ulica pracodawcy: Pszczyńska

Numer budynku pracodawcy: 134

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

REFERENT DS. KSIĘGOWYCH (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Zabrze (śląskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWYM - 1 850 - 2 300 PLN

Sprzedawca w sklepie spożywczo - przemysłowym
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

PRACE MURARSKIE, WYKONYWANIE ELEWACJI, GIPSOWANIE, MALOWANIE
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Skierniewice (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych i hal sprzedażowych
kontakt przez PUP - 2017-07-03 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

KIEROWCA-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż na terenie sklepu, dostawa towaru bezpośrednio do klienta, dostawy zaopatrzeniowe sklepu
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Frydrychowo (kujawsko-pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

pomoc przy wprowadzaniu danych planistycznych do systemu informatycznego (rejestr planów miejscowych)
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Kampinos (mazowieckie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

montaz sieci zewnętrznych
kontakt przez PUP - 2017-07-21 - Kraków (małopolskie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

SZLIFIERZ OCZYSZCZACZ - PAKOWACZ - od 1 860 PLN

1.Wykonywanie operacji szlifowania odlewu surowego.2.Kontrola jakościowa odlewów surowych zgodnie z założonymi kryteriami.3.Wykonywanie pomiarów.4. Pakowanie odlewów.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Czernina Górna (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW AKWIZYCJI I SPRZEDAŻY - od 2 550 PLN

bieżące śledzenie na wszystkich komunikacyjnych platformach medialnych programów azjatyckich, analiza możliwości akwizycji, przygotowywanie umów dotyczących praw redystrybucji, sprzedaż programów odbiorcom na całym świecie
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Piaseczno (mazowieckie)

OPERATOR OBRABIARKI CNC - od 1 850 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Białogard (zachodniopomorskie)

STAŻ - FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

pon- pt 7-14.35
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Kup (opolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Łaskarzew (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów, wykładanie, metkowanie, wprowadzanie do systemu, zamawianie towaru
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Pszczyna (śląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ ODLEWNICZYCH - od 2 000 PLN

obsługa maszyn na odlewni
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Radomsko (łódzkie)

KUCHARZ KUCHNI TURECKIEJ - od 2 000 PLN

przygotowanie potraw kuchni tureckiej, zimnych przekąsek, gorących napojów, sprzątanie miejsca pracy; doświadczenie w przygotowaniu potraw kuchni toreckiej
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Zawadzkie (opolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Przeźmierowo (wielkopolskie)

KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Puńsk (podlaskie)

KONTROLER STEFY PŁATNEGO PARKOWANIA - 997,4 PLN

Nauka/pomoc w:-konktorlowanie opłat uiszczanych przez kierowców-Sprawdzanie ważności biletów parkingowych oraz kart abonameckich
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Gdynia (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn wysokoobrotowych tj: piły tarczowej,strugarki do drewna, piły taśmowej.Składanie bębnów kablowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Jabłonka (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH ST(PFRON) - 997,4 PLN

- obsługa sekretariaru- obsługa urządzeń biurowych- sporządzanie pism- dystrybucja dokumentów- współpraca z kierownikami komórek
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Łódź (łódzkie)

384U - KUCHARZ - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Radom (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. HANDLU - od 2 500 PLN

kontak z klientem,przygotowywanie ofert handlowtch, prowadzenie ewidencji, fakturowania,nadawania paczek
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Cięcina (śląskie)

ZBROJARZ - od 2 300 PLN

Czyszczenie, prostowanie, cięcie oraz gięcie prętów zbrojeniowych, układanie oraz montowanie zbrojenia. Praca w delegacji na terenie kraju.
kontakt przez PUP - 2017-07-18 - Wysocko (podkarpackie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 900 PLN

produkcja elementów z płyty meblowej, produkcja i montaż mebli
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ruda Śląska (śląskie)

STAŻ-DORADCA KLIENTA - 332 - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Namysłów (opolskie)

OPERATOR PRZETWARZANIA DANYCH - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- nadzórk, kontrola i przyjmowanie dokumentów od poddostawców oraz rozliczanie palet,- kontakt telefoniczny z poddostawcami,- nadawanie statusów POD w systemnie,- ściąganie zaległej dokumentacji,- przygotowywanie dokumentów do archiwizacji,- przygotowywanie raportów rozliczeń z klientami,- wypisywanie zleceń do systemu transportowego oraz sprawdzanie aktualności polis podwykonawców,- obsługa giełd transportowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Smolice (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Mycie pojemników, praca przy produkcji półproduktów do karm zwierzęcych.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Michorzewko (wielkopolskie)