Praca ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Poznań Jerzy Kocent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna

Stanowisko: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Pomoc w gabinecie stomatologicznym

Data publikacji: 2016-10-07

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

Pracodawca: Jerzy Kocent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna

Norwida 10F, 60-867 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Poznań

Zawód: asystentka stomatologiczna*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie zawodowe mile widziane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
wykształcenie policealne (stomatologiczne, higienistek)

Nazwa pracodawcy:
Jerzy Kocent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Preferowany kontakt z pracodawcą: telefoniczny.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Norwida

Numer budynku pracodawcy: 10F

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Zawód wykonywany przez pracownika: asystentka stomatologiczna*