Praca ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Będzin NZOS MEDI-DENT

Miejsce pracy:
42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: zgodny z wykonywanym zawodem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.63

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Liczba godzin pracy w tygodniu: 25.2

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Będzin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Będzin

Zawód: asystentka stomatologiczna*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie mile widziane

Nazwa pracodawcy: NZOS MEDI-DENT

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Będzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Będzin

Profil działalności pracodawcy: usługi stomatologiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Zawód wykonywany przez pracownika: asystentka stomatologiczna*