Praca ASYSTENT ZARZĄDU Kalisz Pomorski ADZ DOMINIK GRUSZCZYŃSKI

Sikorskiego 5A, 78-540 Kalisz Pomorski, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Koordynowanie pracy biura, zarządzanie firmą

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: ASYSTENT ZARZĄDU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kalisz Pomorski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kalisz Pomorski

Zawód: asystent zarządu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: ADZ DOMINIK GRUSZCZYŃSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - osobiście po uprzednim kontakcie telefonicznym, telefonicznie w godzinach 09:00 - 17:00, przez e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: drawski

Gmina pracodawcy: Kalisz Pomorski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kalisz Pomorski

Adres strony pracodawcy: www.plforest.pl

Ulica pracodawcy: Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 5A

Profil działalności pracodawcy: Usługi leśne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent zarządu

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.01.2016

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż, przyjmowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Żabin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 500 PLN

Odpowiedzialność za bezpieczny transpotr towaru, dbanie o stan techniczny i czystość pojazdu, prowadzenie dokumentacji pojazdu związanej z transportem
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Suliszewo (zachodniopomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Naprawa pojazdów.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Zagozd (zachodniopomorskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

pomoc podczas zajęć edukacyjnych z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie i ruchowo
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Gudowo (zachodniopomorskie)

REFERENT DO SPRAW PRAWNYCH - od 2 000 PLN

Obsługa sekretariatu, przygotowanie pismprawnych i innych dokumentów do sądu i innych instytucji
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

realizacja planu sprzedażowego, prowadzenie punktu handlowego
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK W DZIALE TRANSPORTU - od 2 200 PLN

Zajmowanie się magazynem części zamiennych, prace biurowo- administracyjne w dziale transportu, rozliczanie czasu pracy kierowców.
AGRI PLUS Sp. z o.o. - 2016-12-14 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 900 PLN

wykonywanie prac budowlanych, tynkowanie, malowanie
Firma Usługowo- Handlowa "Elkom" Jarosław Stojak - 2016-11-10 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta hotelu i restauracji. Wprowadzanie rezerwacji, rozliczanie gości, wystawianie paragonów.Prowadzenie korespondencji.Telefoniczna obsługa gości.
CH HOTELS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-21 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - od 5 000 PLN

poszukiwanie nowych klientów, nowych rynków sprzedaży towarów, obsługa nowych kontraktów, przygotowanie ofert, udział w spotkaniach z kontrahentami
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE Walerian Grzegorz Fabich - 2016-08-29 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

OPERATOR STRUGARKI - 2 000 - 3 500 PLN

Struganie tarcicy zgodnie ze zleceniami.
KPPD Szczecinek S.A. Zakład Przemysłu Drzewnego Czaplinek - 2017-02-16 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - do 1 850 PLN

Kompleksowa obsługa sekreteriatu.
Zakłady Wyrobów Cukierniczych "MIŚ" Sp. z o.o - 2016-02-12 - Oborniki Śląskie (dolnośląskie)

ELEKTROMONTER - do 1 850 PLN

montaż wiązki kablowej na stole montażowym, cięcie przewodów;
KABEL-TECHNIK-POLSKA SPÓŁKA ZO.O CZAPLINEK - 2016-04-20 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - od 1 850 PLN

kompleksowa obsługa sekretariatu, obsługa gości zarządu, tłumaczenia, korespondencja, obieg dokumentów; wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia
Sławski Zakład Przetwórstwa Mięsa i Drobiu" Balcerzak i Spółka" Sp.z o.o. - 2016-01-11 - Wróblów (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 500 PLN

Przygotowywanie posiłków pod kierownictwem szefa kuchni.
Eko Folwark S.A. - 2016-06-10 - Stare Drawsko (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 000 PLN

nauczyciel wychowania przedszkolnego
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Dębsko (zachodniopomorskie)

KELNER/BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, czystość na stanowisku pracy, współpraca z personelem, higiena osobista
SKLEP SPOŻYWCZO-WARZYWNY J. Szpakowska - 2016-10-06 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - od 2 500 PLN

Prowadzenie biura, nadzór nad pocztą, prowadzenie dokumentacji i spraw administracyjnych. Praca jednozmianowa w godz. 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku w Kobiernicach. Proponowane wynagrodzenie na okresie próbnym ok. 2500 zł brutto miesięcznie.
PPHU "Armet-B" Marek Czuj - 2016-12-07 - Kobiernice (śląskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

Zamiatanie , mycie i dezynfekcja podłóg, mycie i dezynfekcja toalet, umywalek, armatury, glazury i luster, mycie grzejników, lamp, drzwi, okien, odurzanie oraz obmiatanie pajęczyn; wycieranie kurzu na meblach i parapetach, opróżnianie koszy na śmieci, reagowanie na bieżące potrzeby w zakresie czystości zgłaszane przez pracowników i mieszkańców, właściwe i oszczędne używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do utrzymania czystości, uzupełninie braków środków sanitarno - higienicznych w dozownikach zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii i uszkodzeń w pomieszczeniach
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Darskowo (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac porządkowych i gospodarczych na terenie gminy Wierzchowo
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Wierzchowo (zachodniopomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Fryzjerstwo damsko - męskie, strzyżenie, koloryzacja, pielęgnacja włosa i skóry głowy. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

murowanie, szalowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Złocieniec (zachodniopomorskie)