Praca ASYSTENT W DZIALE PROJEKTÓW Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT W DZIALE PROJEKTÓW

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg. harmonogramu stażu

Data publikacji: 2016-04-11

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT W DZIALE PROJEKTÓW

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie: średnie lub wyższe,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.04.2016

Podobne oferty pracy

PRASOWACZKA RĘCZNA - od 1 850 PLN

umiejętnośc prasowania międzyoperacyjnego, klejenja i prasowania końcówką wyrobów z dzianiny tkaniny itp.
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Żuromin (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Głogów (dolnośląskie)

KOSMETOLOG - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 2 000 PLN

kierowanie samochodem ciężarowym
kontakt przez PUP - 2017-09-26 - Głogów (dolnośląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - 1 850 - 2 000 PLN

obsługa wózka widłowego w magazynie z częściami samochodowymi
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

POMOC OSOBOM CHORYM
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Lubin (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 950 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, kontakty z kontrahentami i klientami uzbeckimi
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Łazy (mazowieckie)

FRYZJER/KA - od 1 850 PLN

Poszukiwane osoby z doświadczeniem zawodowym.Fryzjerstwo damsko-męskie.Godziny pracy 9-18 również w soboty.Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny 2-3 m-ce następnie umowa na czas określony.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Łódź (łódzkie)

BARMAN - od 2 000 PLN

- przyjmowanie zamówień od klientów, - podawanie napojów i potraw,- obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-08-01 - Wołów (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

MONTER WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - 997,4 PLN

czytanie rysunku technicznego, obsługa narzędzi pomiarowych, obsługa elektronarzędzi oraz innych narzędzi stosowanych przy pracach pomiarowych takich jak: wiertarka, grubowkręt,szlifierka kątowa, klucz nasadowy
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Słupsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa rezerwacji
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 11,6 PLN

kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem złozonym przez sklep, transport towaru na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Plewiska (wielkopolskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - od 2 000 PLN

rozbiór półtuszy, wędzenie, produkcja
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Biecz (małopolskie)

BARMAN-KELNER - do 1 850 PLN

Obsługa baru, sporządzanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych, baristyka. Praca w systemie 12/24, 168 godzin miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Wrocław (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Prace brukarskie oraz fizyczne przy budowie dróg i autostrad
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wodzisław Śląski (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Pomiechówek (mazowieckie)

staż
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Kraków (małopolskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

wykonanie mebli na podstawie rysunków technicznych, obsługa piły i prasy
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Zaniemyśl (wielkopolskie)

SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 1 850 PLN

prowadzenie korespondencji, rozmów z klientaomi, współpraca z produkcją, wykonywanie pomiarów i badań na produktach
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Gorlice (małopolskie)

ŚLUSARZ - od 1 900 PLN

Przygotowywanie elementów konstrukcj metalowych, bram, balustrad, cięcie, wiercenie , szlifowanie
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Grybów (małopolskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Poznań (wielkopolskie)

w/g oferty pracy
kontakt przez PUP - 2017-05-14 - Bytów (pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH I ALUMINIOWYCH - od 1 500 PLN

Montaż konstrukcji stalowych i aluminiowych. Praca w Polsce i za granicą w wymiarze 30 godzin tygodniowo.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - STAŻ - 997,4 PLN

pomoc przy przeprowadzaniu wywiadów środowiskowych, wprowadzanie danych do systemu komputerowego POMOST, obsługa klientów ośrodka, porządkowanie dokumenatcji
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Chrzanów (małopolskie)

BRUKARZ - od 1 750 PLN

Brukarz
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Izdebki (podkarpackie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA (S) - 997,4 PLN

Rejestrowanie pacjentów do poradni specjalistycznych, udzielanie informacji o udzielanych świadczeniach medycznych, przekładanie wizyt, organizowanie pracy gabinetów lekarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej, jej uzupelnianie, segregowanie, archiwizowanie. Weryfikacja uprawnień pacjentów w systemie EWUŚ.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Tuchów (małopolskie)