Praca ASYSTENT TELEMARKETINGU Gdańsk Klub Delfin Małgorzata Komor

Dmowskiego 12, 80-264 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów w akcjach telemarketingowychSprzedaż produktów turystycznych przez telefonTelefoniczna obsługa klientów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 500 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT TELEMARKETINGU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: telemarketer

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: ABC rozmów telefonicznych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie, minimum 1 rok doświadczenia zawodowego, znajomość ABC rozmów telefonicznych. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: +4858 3417898 lub mailowy: info (at) klub-delfin.pl .

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Klub Delfin Małgorzata Komor

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Dmowskiego

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: telemarketer