Praca ASYSTENT TECHNICZNY R26/3866-1488/15 Włocławek kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
wsparcie organizacyjne oraz administracyjne, przygotowywanie dokumentacji, prezentacji, raportów i zestawień, organizacja wizyt, przyjmowanie gości, udział w konferencjach, i targach w Polsce i zagranicą, tłumaczenia dokumentacji technicznej, procedur itp., po początkowym okresie (około 3 do 6 miesięcy) udział w projektach technologicznych, przygotowywanie ofert, koordynacja pracy zespołów projektowych i wykonawczych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT TECHNICZNY R26/3866-1488/15

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włocławek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Włocławek

Zawód:
pozostali specjaliści do spraw zarządzania i organizacji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Kapitulna 24, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Włocławek

Gmina pracodawcy: Włocławek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włocławek

Ulica pracodawcy: Kapitulna

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wykładanie towarów, sprzedaż artykułów przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Ostrówek (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

sprzedaż, prezentowanie towarów i usług, nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi kontrahentam,
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Gorlice (małopolskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

naprawa samochodów, maszyn, sprzętu budowlanego,
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Uście Gorlickie (małopolskie)

STOLARZ - POMOCNIK STOLARZA - od 1 900 PLN

heblowanie, cięcie drzewa, skladnaie elementów itp.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Nowy Folwark (świętokrzyskie)

SPRZEDAŻ DROBIU I WĘDLIN
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Wólka Krzykowska (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 000 PLN

zbieranie, selekcja i ewidencjonowanie padliny, ścielenie podłoża, sprzątanie kurników, zamiatanie i pomoc przy wywozie pomiotu kurzego, pomoc przy drobnych pracach naprawczych przy sprzęcie rolniczym, utrzymywanie czystości na placu, sprzątanie pomieszczeń socjalnych
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Zamysłowo (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL GRUPY - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Świdnica (dolnośląskie)

KONTROLER JAKOŚCI POŁĄCZEŃ SPAWANYCH, ŚLUSARZ, SPAWACZ - od 1 850 PLN

Realizowanie aktualnych napraw ślusarskich, obróbka mechaniczna elementów maszyn zgodnie ze specyfikacją, wspomaganie pracy przy aktualnych naprawach maszyn i remontowaniu, dbałość o dobry stan techniczny używanych maszyn, sprawdzanie zgodności wykonania obrabianego przedmiotu z rysunkami technicznymi (pomiary warsztatowe).
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Krzepice (śląskie)

SADOWNIK - 997,4 PLN

Sadownik
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Góra (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Brzeg Dolny (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO - od 2 600 PLN

nauczyciel wychowania fizycznego
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Poznań (wielkopolskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 850 PLN

Prace związane z zagospodarowaniem terenó zieleni i prace porządkowe na prywatnyc terenach.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Chojna (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - do 3 800 PLN

Przygotowanie dań kuchni tajskiej. Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny.Oferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Wrocław (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

wg.programu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT PRAWNY - od 1 850 PLN

sporządzanie projektów opinii prawnych oraz pism procesowych na zlecenie pracodawcy oraz zastęstwo procesowe.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Ruda Śląska (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Brzeg (opolskie)

MALARZ - od 2 000 PLN

wykonywanie prac malarskich na budowie
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Trzeciewnica (kujawsko-pomorskie)

288S PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów i organizacja ich przyjazdów oraz pobytu w Polsce
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Radom (mazowieckie)

EMBEDDED C/C++ DEVELOPER/PROGRAMISTA SYSTEMÓW WBUDOWANYCH - do 11 000 PLN

Praca nad rozwojem produktu w każdym etapie tworzenia oprogramowania. Projekt związany jest z rozwojem oprogramowania wbudowanego. Jedna zmiana, umowa o prace na czas określony.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace przy budowie dróg, chodników, parkingów
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Poddębice (łódzkie)

SPRZEDAWCA W BARZE - od 1 650 PLN

Sprzedaż napojów alkoholowych, przygotowywanie posiłków (kebab, frytki, hot-dog itp.), sprzedaż drobnych art. spożywczych, wynajem sprzętu wodnego.Wymagania:wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie w gastronomii, książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Wierzbno (zachodniopomorskie)

KASJER- SPRZEDAWCA M/K - od 2 600 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA- OFERTA STAŻU DLA BEZROBOTNYCH - 997,4 PLN

Przyjmowanie towaru;układanie ekspozycji na półkach hurtowni i sklepu; obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY(NR 8034) - od 1 850 PLN

- sprzątanie bieżące (poprzez mycie i dezynfekcję) rożnych obszarów Szpitala wraz z wyposażeniem,- sprzątanie gruntowne rożnych obszarów Szpitala,- transport wewnątrzszpitalny bielizny, odpadów i innych,- mycie i dezynfekcja rożnego rodzaju sprzętu i urządzeń sanitarno-sprzątających,- wykonywanie innych zadań wynikających z bieżących potrzeb.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ MASZYNOWY - od 1 850 PLN

stolarz maszynowy
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Pabianice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 860 PLN

przyjmowanie towarów, sprzedaż, dbanie o czystość
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Orły (podkarpackie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

ZAPOZNANIE SIĘ ZE STRUKTURĄ ORGANIZACYJNĄ IS W OPOLU I US W KĘDZIERZYNIE - KOŹLU, Z REGULAMINEM PRACY, PRZEPISAMI DOTYCZĄCYMI INFORMACJI NIEJAWNYCH, TAJEMNICĄ SKARBOWĄ, TAJEMNICĄ STATYSTYCZNĄ, PRZEPISAMI BHP I PPOŻ., A TAKŻE Z PRZEPISAMI PODATKOWYMI, REDAGOWANIE I PRZEPISYWANIE PISM, OBSŁUGA KOMPUTERA I INNYCH URZĄDZEŃ BIUROWYCH, WPROWADZANIE DANYCH DO SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH, ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)