Praca ASYSTENT SZEFA Siedlce kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Organizacja pracy biura, obsługa spotkań biurowych, sporządzanie projektów pism, koordynacja obiegu dokumentów, obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, obsługa telefoniczna biura.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT SZEFA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siedlce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Siedlce

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Pozostali pracownicy obsługi biurowej

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Kazimierza Pułaskiego 19/21, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Siedlce

Gmina pracodawcy: Siedlce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siedlce

Adres strony pracodawcy: www.elinstal.pl

Ulica pracodawcy: Kazimierza Pułaskiego

Numer budynku pracodawcy: 19/21

Profil działalności pracodawcy:
Projektowanie instalacji elektrycznych, wykonywanie instalacji elektrycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.02.2016