Praca ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA ( PO WER ) Nowe Skalmierzyce kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nowe Skalmierzyce, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
staż - nauka rejestracji pacjentów, zakładanie kartotek w tym w programie komputerowym i rejestracja w systemie Ewuś, przygotowanie pacjenta do zabiegu, asystowanie lekarzowi podczas zabiegu, odkażanie stanowiska po zabiegu, nauka obsługi autoklawu, pakietowania narzędzi, nauka zarabiania mas wyciskowych, nauka przyżądzania płynów dezynfekcyjnych, zapisywanie pacjentów na następne wizyty, samodzielna umiejętność sterylizacji i dezynfekcji poszczególnych narzędzi, Komputer: ilość godzin 1,Czynniki biologiczne: HBV, HCV,Na w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemilogicznych,

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA ( PO WER )

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowe Skalmierzyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Zawód: asystentka stomatologiczna*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 08.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Wolności 29a, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 29a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystentka stomatologiczna*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

BARMAN/KA - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

uzupełnienie ref do 30 r. życia 150f ustawy, wykształcenie średnie, zawodowe, sprzedaż paliw i innych artykułów, usługi tankowania, dbanie o porzadek
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Kościelec (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY- OGRODNIK - od 2 000 PLN

orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, osoba do przyuczenia, chęci do pracy
PPH Bylicki Sławomir - 2016-04-18 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wykładanie towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Sosnowiec (śląskie)

REFERENT DS. ODSZKODOWAŃ (Z) - do 1 850 PLN

rejestracja i obsługa umów o odszkodowanie, obsługa klientów i agentów
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Tarnów (małopolskie)

ASYSTENT HANDLOWCA - od 1 850 PLN

Wymagania:bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego - warunek konieczny,mile widziana znajomość innych języków obcych,znajomość środowiska MS Office,mile widziana znajomość obsługi systemów klasy ERP,umiejętności organizacyjne i interpersonalne,umiejętność pracy w zespole,umiejętność budowania relacji,inicjatywa w działaniu.Zakres obowiązków:Pozyskiwanie nowych rynków eksportowych oraz nawiązywanie relacji biznesowych z potencjalnymi kontrahentami w podległym rejonie,Obsługa klientów,Przygotowywanie ofert,Współpraca z innymi działami na każdym etapie realizacji zamówienia,Przygotowywanie pełnej dokumentacji sprzedażowej,Udział w targach zagranicznych.
Zakład Produkcyjno- Handlowy LITEX Litwin Stanisław - 2016-03-23 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

DEKARZ - od 2 500 PLN

praca na wysokościach pow.3 m., wykształcenie bez znaczenia, doświadczenia zawodowe mile widziane, pracodawca zapewnia zakwaterowanie i dojazd,
Usługi Ciesielsko Stolarskie Rafał Ćwiertniak - 2016-05-24 - Uciechów (wielkopolskie)

ELEKTRYK/ELEKTRONIK - od 13 PLN

zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn budowlanych, bieżace usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI (RPO II) - 997,4 PLN

Nauka/pomoc; wyliczanie podatku VAT i podatku dochodowego, wypełnianie deklaracji VAT i PIT-5, ksiegowanie w programie KPiR B.Chudzikiewicz
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Gdynia (pomorskie)

POMOC KUCHNI - od 2 300 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN - od 2 000 PLN

operator maszyn, pakowacz elementów plastikowych, foliowanie i układanie na paletach
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Masłońskie (śląskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

załadunek i rozładunek węgla, dowóz węgla do klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Zborowiec (kujawsko-pomorskie)

KROJCZY - SZWACZ - od 1 850 PLN

Krojczy - szwacz
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Kąkolewo (wielkopolskie)

KASJERKA - do 1 000 PLN

Obsługa klinta, pobieranie opłat, regulowanie należności.Miejsce pracy: Wrocław ul. Hallera 52Kontakt telefonicznyOferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Wrocław (dolnośląskie)

EKSPEDIENT W PUNKCIE USŁUGOWYM - 997,4 PLN

wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Świdnik (lubelskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 1 850 PLN

Obsługa Klientów salonu
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

dostawa towaru do klienta, przyjmowanie towaru, przygotowanie towaru do wysyłki, rozkładanie towaru na półkach, prowadzenie dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHARZA - 997,4 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Serpelice (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 500 PLN

sprzedaż hurtowa towarów, zamawianie towarów, negocjowanie z kontrahentami wietnamskimi
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

161U - ZBROJARZ - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Zdziechów (mazowieckie)

KUCHARZ / SZEF KUCHNI - do 4 300 PLN

I zmiana 10.00 - 24.00
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Mielec (podkarpackie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Złotów (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL - 2 265 - 3 109 PLN

Prowadzenie zajęć z uczniami niepłnosprawnymi intelektualnie.
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

manualna praca przy ruchomej linii produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Radomsko (łódzkie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

-przepisywanie pism na maszynie i komputerze-ekspedycja korespondencji-obsługa urzadzen biurowych-porzadkowanie akt
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

PIELĘGNIARKA - od 2 000 PLN

wykonywanie czynności z zakresu pielęgnacji pacjenta, pobieranie krwi do badań, pomiar podstawowych parametrów życiowych, podawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Przemyśl (podkarpackie)

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

TARTACZNIK - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Trzcianka (wielkopolskie)