Praca ASYSTENT RZECZOZNAWCY - STAŻ Chrzanów kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT RZECZOZNAWCY - STAŻ

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klientów, elementy pośrednictwa nieruchomości, pozyskiwanie informacji z Sądu, Urzędu Gminy, opracowywanie baz danych, posyskiwanie nieruchomości do sprzedaży, elementy księgowości, sporządzanie umów najmu

Data publikacji: 2016-03-22

Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa klientów, elementy pośrednictwa nieruchomości, pozyskiwanie informacji z Sądu, Urzędu Gminy, opracowywanie baz danych, posyskiwanie nieruchomości do sprzedaży, elementy księgowości, sporządzanie umów najmu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT RZECZOZNAWCY - STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chrzanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Zawód:
pozostali specjaliści do spraw rynku nieruchomości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Słowackiego 8, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV - oferta stażu dla osób do 30 r.ż.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Chrzanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chrzanów

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy