Praca ASYSTENT PROJEKTANTA Lubań kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lubań, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Sporządzanie dokumentacji technicznej projektów budowlanych, wykonawczych w programie autoCAD oraz pakiecie Office 2016. Archiwizacja sporządzonej dokumentacji projektowej w systemie sieciowej archiwizacji danych. Drukowanie, kserowanie oraz skanowanie materiałów niezbędnych do wykonywania dokumentacji projektowej. Załatwianie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubański

Zawód: architekt

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Lwówecka 10, 59-800 Lubań, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubański

Gmina pracodawcy: Lubań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubań

Ulica pracodawcy: Lwówecka

Numer budynku pracodawcy: 10

Profil działalności pracodawcy: usługi projektowe budowlane

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: architekt

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

TYNKARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Warszawa (mazowieckie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

SPORZĄDZANIE DEKLARACJI- PIT, CIT, VAT I ZUS, SPORZĄDZANIE LISTY PŁAC, OBSŁUGA PROGRAMU PŁATNIK, PROWADZENIE WEIDENCJI PODATKOWEJ, PROWADZENIE AKT OSOBOWYCH PRACOWNIKÓW, NALICZANIE AMORTYZACJI, PROWADZENIE EWIDENCJI ŚRODKÓW TRWAŁYCH
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

STAŻ-ADMINISTRATOR-320 - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Namysłów (opolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 56 REF - od 1 850 PLN

prace budowlane związane z wznoszeniem budynków
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Mała Lutomia (dolnośląskie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

dozór obiektu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI I SPYCHARKI - od 2 000 PLN

pozyskiwanie i ładowanie kruszywa oraz praca jako kierowca
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Police Średnie (wielkopolskie)

*ARCHIWISTA (STAŻ) - 997,4 PLN

archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Lubin (dolnośląskie)

REFERENT DZIAŁU INWESTYCJI I OCHRONY ŚRODOWISKA - 997,4 PLN

Realizacja zamówień, rozumianych jako zakup dostaw, usług i robót budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i regulacjami wewnętrznymi (w tym zamówień publicznych). Prowadzenie sprawozdawczości wymaganej ustaleniami prawnymi. Przyjmowanie zleceń na wykonywanie robót zewnętrznych, prowadzenie rejestru zleceń, planowanie i prowadzenie racjonalnej gospodarki odpadami. Dokumentowanie działalności zakładu związanego z korzystaniem ze środowiska. Wystawianie faktur za korzystanie z usług w zakresie dostaw wody i odbioru ściekow oraz pozostałych usług. Rozliczanie sprzedaży wody, ścieków oraz pozostałych usług.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

REFERENT BIUROWY - 997,4 PLN

zapoznanie się z ustawą o podatkach i obiegiem dokumentów, segregacja, opisywanie dokumentów, nauka dokumentacji i wpisów w księgach handlowych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Łaziska (dolnośląskie)

OPERATOR CNC - od 14 PLN

znajomość pracy i obsługi maszyn CNC (tokarka, frezerka),wyksz. minimum zawodowe,umiejętność czytania rysunku technicznego,umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,kontrola pomiarowa i jakościowa wyrobów,min. roczne doświadczenie zawodowe,mile widziane osoby z umiejętnością programowania maszyn CNC,umiejętność pracy w zespole,obróbka skrawaniem na urz ądzeniach CNC detali wykonywanych przez KOW,
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MECHATRONIK/ELEKTROMECHANIK - od 3 500 PLN

Naprawa, przeglądy, utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych ( pracy, automaty montazowe, stacje kontrolne ), maszyny sterowane SPS, usuwanie błędów, usterek w programach maszyn.
Zeibina Kunstoff - Technik Polska Sp. z o.o. Lubań - 2015-11-27 - Lubań (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Żywiec (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

praca w recepcji w hotelu, obsługa klientów, ewidencja gości, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta w sklepie, obsługa magazynu, fakturowanie, obsługa sklepu internetowego
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Wisła (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 950 PLN

sprzatanie zaobów mieszkaniowych Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Darłowo (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

dostarczanie towaru pod wskazany adres (towar zgodny z zapisem na fakturze)
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Rożniątów (opolskie)

DOZORCA-PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 800 PLN

prace porządkowe i remontowe na terenie firmy
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Ludwików (łódzkie)

MALARZ - do 1 850 PLN

Malowanie klatek schodowych, rtnk gipsowy., sala D
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Wrocław (dolnośląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zgodny z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Goleniów (zachodniopomorskie)

TESTER OPROGRAMOWANIA KOMPUTEROWEGO (QUALITY ASSURANCE ENGINEER) - od 12 500 PLN

Znajomość metodologii oprogramowań, w szczegolności Agile. Posiadanie certyfikatu ISTQB lub innego formalnego certyfikatu do opracowania metodyki oprogramowań. Umiejętność rozumienia i zastosowania składni SQL w celu sprawdzenia wyników z baz danych, edytowania plików konfiguracji XML. Umiejętność kodowania za wykorzystaniem JAVA oraz JavaScript.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Kraków (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- sprzedaż biletów: autokarowych, lotniczych, promowych, wczasów, wycieczek, rejsów turystycznych, ubezpieczeń,- obsługa urządzeń biurowych oraz utrzymywanie czystości w miejscu pracy,- nauka obsługi programów: MERLINX, TRAVELLA, EURO TICKET,- nauka obsługi programów do wystawiania ubezpieczeń, biletów lotniczych,- wysyłanie i odbieranie poczty elektronicznej,- udzielanie informacji klientom o dostępnych ofertach,- tworzenie własnych ofert turystycznych i kalkulacja wycieczek dla grup.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Słupca (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

obsługa kasy fiskalnej, przygotowanie zamówień, przyjęcie towaru, wykładanie towaru,
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Gniezno (wielkopolskie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

Obsługa koparki, roboty ziemne, obsadzanie konstrukcji sadowniczej
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Łęczeszyce (mazowieckie)

KUCHARZ - KELNER - 997,4 PLN

przygotowywanie potraw, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

ŚLUSARZ OBRÓBKA METALU
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Reszel (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed