Praca ASYSTENT W DZIALE PROJEKTÓW Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: pomoc w sporządzaniu wniosków unijnych,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT W DZIALE PROJEKTÓW

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe ekonomiczne, ochrona środowiska, kreatywność,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 900 PLN

Prace porządkowe, gospodarcze i konserwacyjne na urządzeniach wodnych
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Głogów (dolnośląskie)

MURARZ-TYNKARZ - do 875 PLN

wykonywanie prac remontowych i budolwanych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Sędziszowa (dolnośląskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - do 1 850 PLN

praca na świetlicy z osobami z niepełnosprawnościami
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Chorzów (śląskie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Warszawa (mazowieckie)

KSIĘGOWA MATERIAŁOWA-FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

Praca biurowa-fakturowanie sprzedaży, prowadzenie ewidencji materiałowej zakupionego surowca tj. drewna i materiałów pochodnych.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Wejherowo (pomorskie)

ASYSTENT DYSPOZYTORA - od 1 850 PLN

prowadzenie dokumentacji kierowcówwspółpraca z firmami zewnętrznymi (ubezpieczenia, przeglądy, karty paliwowe)
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Pińczów (świętokrzyskie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - od 1 850 PLN

przygotowywanie i wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Wałcz (zachodniopomorskie)

POZOSTALI USTAWIACZE I OPERATORZY OBRABIAREK DO METALI I POKREWNI - od 1 950 PLN

ustawianie obrabiarek celem wyprodukowania artykułów metalowych;obsługa i monitorowanie obrabiarek; obserwacja działań maszyny w celu wykrycia wad elementów lub usterek maszyny oraz korektę ustawień maszyny,mierzenie wymiarów i kształtów obrabianych przedmiotów za pomocą przyrządów pomiarowych; wymiana zużytych elementów maszyn przy użyciu narzędzi ręcznych
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Częstochowa (śląskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

wyksz. kierunkowe, min. 1 rok doświadczenia, osoba zarejestrowana w PUP. Wykonywanie manicure, pedicure, pielęgnacja twarzy i ciała oraz depilacja laserowa.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Kalisz (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

-tworzenie artykułów i prowadzenie kampanii adWords,-poszukiwanie inwestorów poprzez profesjonalne serwisy internerowe,-monitorowanie zamówień publicznych i składanie ofert,-pozycjonowanie strony internetowej,-korespondencja mailowa i obsługa telefoniczna biura.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Wieliczka (małopolskie)

PIEKARZ - do 2 200 PLN

Wypiek chleba, bułek, ciast drożdzowych oraz obsługa klienta w tym klientów ukraińsko języcznych. Miejsce pracy: Wrocław ul. Ruska Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Wrocław (dolnośląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

pomoc przy odrabianu lekcji,pomoc przy przygotowaniu posiłków, pomoc w przygotowaniu zajęć
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Augustów (podlaskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 800 PLN

Segregacja listew drewnianych pod względem wad drewna i układanie przesegregowanych listew na paletę.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Nowa Wieś (wielkopolskie)

GLAZURNIK - od 13 PLN

Układanie płytek gresowych na budowie
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Łomianki (mazowieckie)

POMOC KUCHARZA - do 1 850 PLN

Pomoc w przygotowywaniu dań kuchni indyjskiej, obsługa pieca tandoor, obsługa dostaw towaru. Wykształcenie średnie gastronomiczne. Doświadczenie zawodowe 2 lata w kuchni indyjskiej. Znajomość kuchni indyjskiej i tureckiej, umiejętność obsługi pieca tandoor, prawo jazdy kat. B.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Zielonka (mazowieckie)

STARSZY ANALITYK BIZNESOWY - do 9 500 PLN

-dopilnowanie, że wszystkie wymagania zostały uwzględnione i przeanalizowane, włączając w to wszystkie elementy funkcjonalne i nie funkcjonalne, wykorzystując MoSCoW tam gdzie konieczne; -przyczynia się do stworzenia całościowej (end-to-end) usługi, uwzględniając rozwój procesu i zmianę danych tam gdzie konieczne; -dostarcza proces oraz operacujną zmianę dla odpowiednich struktur, SLAs, zarządzanie i szkolenie; ustala zmianę z odpowiednimi stronami; -definiuje matrix przypisania odpowiedzialności RACI/RASCI;-definiuje i asystuje przy ryzyku w projekcie, wszelkich problemach oraz zależnościach, które mogą się w projekcie pojawić, identyfikuje pierwotną przyczynę oraz podejmuje starania w celu naprawienia sytuacji; -angażuje zespoły techniczne oraz zespoły zarządzające ryzykiem, aby stworzyć i zarządzać plan odnoszący się do wymagań technologicznych, strukturalnych, lokalizacji oraz integracji; -tworzenie zaawansowanych modeli workflow przy wykorzystaniu Visio Diagrams; -dokumentacja procesu;
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Wrocław (dolnośląskie)

ASYSTENT DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTÓW W HURTOWNI ARTYKUŁÓW BIUROWYCH I SZKOLNYCH, TELEMARKETING, TWORZENIE OFERT I WYCEN, OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, POCZTY WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA, INTERNETU, KOMUNIKATYWNOŚĆ, PRACA W ZESPOLE, PRAWO JAZDY BCV NA ADRES E-MAIL:rekrutacja.sort (at) biuroklub.pl
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KOSMETYCZKA - do 1 850 PLN

Oferta dla osób po 30 roku życia, spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie: średnie; Zakres obowiązków: zabiegi kosmetyczne, stylizacja paznokci; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Ziębice (dolnośląskie)

PRACOWNIK BARU - od 2 400 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Warszawa (mazowieckie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Radomsko (łódzkie)

BROKER INFORMACJI - od 15 PLN

Wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji na polecenie prezesa, sporządzanie raportów i baz danych klientów z Wietnamu, potrzebnych do efektownego funkcjonowania firmy, obsługa poczty elektronicznej w jęz.wietnamskim
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Jabłonowo (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw kuchni arabskiej, indyjskiej i bengalskiej według tradycyjnych receptur. Dbanie o porządek i higienę w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Nowa Sól (lubuskie)

STAŻ - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

-obsługa klienta - sklep z ubraniami-obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych-przyjmowanie i ekspozycja towaru-inwentaryzacja
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Chorzów (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Sztum (pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klientów likalu, serwowanie potraw i napojów, przygotowanie sli konsumpcyjnej, inkasowanie należności
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)