Praca ASYSTENT W DZIALE PROJEKTÓW Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT W DZIALE PROJEKTÓW

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: pomoc w sporządzaniu wniosków unijnych,

Data publikacji: 2016-09-28

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT W DZIALE PROJEKTÓW

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe ekonomiczne, ochrona środowiska, kreatywność,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

276U - ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

sprzedaż paliwa
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Genowefa (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Myślenice (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Przerwanki (warmińsko-mazurskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

udzielanie informacji klientom, przyjmowanie rezerwacji i meldowanie gości hotelowych, wystawianie rachunków za pobyt, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Krzyżanowice Dolne (świętokrzyskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pomoc nauczycielowi w organizacji zajęć dydaktyczno- wychowawczych i opiekuńczych
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Miechów (małopolskie)

PARCOWNIK WARSZTATU - do 1 850 PLN

Wykształcenie zawodowe; obsługa elektronarzędzi; składanie skrzynek; prace warsztatowe; umowa na okres próbny; miejsce pracy Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Gliwice (śląskie)

MŁODSZY MANAGER KONTRAKTÓW - od 3 000 PLN

Kompleksowa obsługa kontraktów zgodnie ze standardami firmy, organizacja i koordynacja wyjazdów oraz pobytu personelu opiekuńczego za granicą, budowanie długotrwałych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym, bieżąca współpraca z partnerami biznesowymi.
PROMEDICA24 BETREUUNG PLUS GERMANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-05-18 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR MASZYN DO USZLACHETNIANIA PŁYT - od 15 PLN

realizacja planów produkcji w zakresie dod. obróbek (otwory, narożniki;wycinanie kalibrowanie płyt
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 050 PLN

praca w sklepie
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Dobrowoda (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż towarów, przygotowanie towaru do sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, pozyskiwanie klientów;
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Karolew (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zapoznanie się z zasadami dotyczacymi działań ARiMR,uczestnictwo w obsłudze wniosków,poznanie praktycznego działania aplikacji ZSZiK
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Gorlice (małopolskie)

HANDLOWIEC MATERIAŁAMI BUDOWLANYMI - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż materiałów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Żuromin (mazowieckie)

KIEROWNIK - od 2 600 PLN

zarządzanie dostawami, przygotowywanie zamówień klientów, analiza rynku, także w Chinach, sporządzanie zamówień, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zamawianie towaru u chińskich dostawców, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

DEKARZ - od 2 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR GILOTYNY POPRZECZNEJ - 997,4 PLN

nauka obsługi gilotyny, cięcie pakietów okleiny
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Wąsosz (dolnośląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA KAWY - od 2 000 PLN

obsługa i nadzór maszyny do obróbki opakowań
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Mareza (pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie dostaw, rozkładanie towaru na półkach magazynowych, wydawanie towaru, inwentaryzacje
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Łomianki (mazowieckie)

REFERENT - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Tczew (pomorskie)

SPRZEDAWCA (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

obsługa klienta w sklepie spożywczym
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Lubin (dolnośląskie)

MONTOWANIE ZBROJENIA. - od 13 PLN

- Transportowanie oraz magazynowanie materiałów i wyrobów zbrojarskich; czyszczenie, prostowanie, cięcie oraz gięcie prętów zbrojeniowych; montowanie siatek i szkieletów zbrojeniowych; układanie oraz montowanie zbrojenia w deskowaniach i formach; wykonywanie prefabrykatów zbrojarskich; kontrolowanie jakości wykonywanych czynności zbrojarskich; kontrolowanie procesu wykonywania siatek i szkieletów zbrojeniowych oraz ocenianie jakości wykonania; organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony ppoż., oraz wymaganiami ergonomii oraz ochrony środowiska.- Praca na terenie całej Polski według zleceń.- Wynagrodzenie: 13 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 1 rok.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 7:00-15:00. Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok i 6 miesięcy na stanowisku zbrojarza. Przerwa w zawodzie nie może być dłuższa niż jeden rok. Wymagane umiejętności zbrojarskie.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Katowice (śląskie)

POMOCNIK PRACOWNIKA OGÓLNOBUDOWLANEGO - od 1 000 PLN

Wykonywanie wszystkich prac ogólnobudowlanych, praca na terenie całego kraju
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

obsluga magazynu -komory chłodniczej,kontrola jakości, przyjmowanie towaru,kontorla ilości towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Gałków Mały (łódzkie)

KIEROWCA - od 1 750 PLN

transport wyrobów piekarniczych i cukierniczych do punktów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Głogów (dolnośląskie)

REFERENT DS. KSZTAŁCENIA - 997,4 PLN

Referent ds. kształcenia - oferta stażu dla osoby długotrwale bezrobotnej, powyżej 30 roku życia z określonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Sokółka (podlaskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 2 000 PLN

Monter stolarki budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DS. WINDYKACJI - 997,4 PLN

Utrzymywanie kontaktów z klientami. Poszukiwanie nowych klientów oraz prowadzenie procedur windykacji. Obsługa urządzeń biurowych. Inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego. Preaca na zasadach wprowadzonego systemu zarządzania jakością ISO 9001.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

prace pomocnicze w kuchni
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

54S - SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW - od 1 850 PLN

wydawanie-sprzedaż paliw, art.spożywczych, oleje i akcesoria samochodowe, rozliczanie zmian
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Skaryszew (mazowieckie)