Praca ASYSTENT PROJEKTANTA Lubań kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lubań, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: pomoc przy dokumentacji projektowej

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubański

Zawód: technik architekt

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 15.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: min. średnie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Lwówecka 10, 59-800 Lubań, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Podjęcie stażu tylko i wyłącznie za pośrednictwem Urzędu Pracy, na podstawie przedłożonejPropozycji odbycia stażu.Miejsce odbywania stażu (nazwa i adres): Zbigniew Zagórski Studio 4A Pracownia Architektury 59-800 Lubań ul. Mickiewicza 9, Dni i godziny odbywania stażu, zmianowość: poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00, I zmianaMiejsce przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej: 59-800 Lubań, ul. Mickiewicza 9Data i godzina zgłoszenia się do organizatora na rozmowę kwalifikacyjną: 13.09.2016r. godz. 12.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubański

Gmina pracodawcy: Lubań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubań

Ulica pracodawcy: Lwówecka

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik architekt

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - do 1 850 PLN

Sprzedaż art. instalacyjnych,
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Roczyny (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

ze skierowaniem PUP
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Lębork (pomorskie)

STAŻ - PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

nauka pracy na programach komputerowychobsługa urządzen biurowychobsługa klientanauka sporządzania dokumentówobsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Chorzów (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Pełele (podlaskie)

OPERATOR MASZYN TARTACZNYCH - od 1 850 PLN

Operator maszyn tartacznych
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Drawno (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W PRZYDZIELONYCH POMIESZCZENIACH, PRZESTRZEGANIE WEWNĘTRZNYCH ZARZĄDZEŃ I REGULAMINÓW USTALONYCH PRZEZ DYREKCJĘ SZKOŁY; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE;
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - od 925 PLN

obsługa gości hotelowych, wydawanie kluczy do pokoi, przyjmowanie rezerwacji
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Sejny (podlaskie)

OPIEKUNKA DOMOWA - od 1 850 PLN

zaspokajanie potrzeb życiowych podopiecznych
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 150 PLN

przygotowywanie potraw i napojów w barze orientalnym, przyrządzanie potraw nepalskich i indyjskich
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe, umiejętności w zawodzie,.profil II
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

prace biurowe,obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Augustów (podlaskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

pokojowa
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Uniejów (łódzkie)

TAPICER MEBLOWY - od 2 000 PLN

tapicer meblowy
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Oświęcim (małopolskie)

MELIORANT - od 1 850 PLN

Konserwacja urządzeń melioracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Kamień Krajeński (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK - 1 850 - 3 000 PLN

*nadzór nad instalacją w firmie
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Sokółka (podlaskie)

FOTOGRAF - od 930 PLN

fotografowanieobsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Bełżyce (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn wysokobrotowych
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Jabłonka (małopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie odzieży
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Zgierz (łódzkie)

ROZDZIELACZ KOMPONENTÓW - od 2 000 PLN

Separacja komponentów tkaninowych, kontrola jakości, rozpisywanie zleceń produkcyjnych, montaz kabli.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Częstochowa (śląskie)

WYCHOWAWCA MAŁEGO DZIECKA - 997,4 PLN

-opieka nad dziećmi w wieku do 3 lat- dbałość o higienę i bezpieczeństwo dzieci- pomoc przy wydawaniu posiłków (karmienie dzieci)- dbałość o higienę i porządek w miejscu pracy- uczestnictwo przy zabawach i edukacji dzieci
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Bytom (śląskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

przygotowywanie materiałów oraz sprzętu do organizacji szkoleń lub eventów związanych z dniami zdrowia, wsparcie w opracowywaniu materiałów informacyjnych z zakresu zdrowia, obsługa klienta telefoniczna oraz e-mailowa, segregowanie dokumnetów, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Pszczyna (śląskie)

KSIĘGOWY - od 2 500 PLN

Księgowanie operacji dotyczącej pełnej księgowości, książka przychodów i rozchodów, sporządzanie deklaracji do US, obsługa systemów księgowych: ENOVA i Super Księga Podatkowa
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Lipsko (mazowieckie)

ASYSTENT PROJEKTANTA URBANISTY ST(POWER) - 997,4 PLN

- opracowanie dokumentów planistycznych dla gmin- badania systemów informacji przestrzennej
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Łódź (łódzkie)

MECHANIK REMONTOWO-MONTAŻOWY (Z) - od 2 000 PLN

Montaż wyposażenia sklepowego
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Tarnowiec (małopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

prowadzenie dokumentacji biurowej, obsluga urządzeń biuriowych
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Biała Podlaska (lubelskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Czechówka (małopolskie)