Praca ASYSTENT PROJEKTANTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
opracowanie projektów budowlanych w branży instalacyjnej inżynierii środowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA

Data zakończenia pracy: 28.02.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
posługiwanie się oprogramowaniem CAD, j.angielski - komunikatywny

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.02.2016

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYN DO PRZYGOTOWANIA WŁÓKIEN - 997,4 PLN

umiejętność barwienia i bielenia przędzy
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

PIELĘGNIARKA - SPECJALISTA ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA - od 5 000 PLN

organizacja i prowadzenie Domu Opieki Społecznej
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Kraśnik (lubelskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Pijanów (świętokrzyskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Układanie dokumentów księgowych,dekretacja wprowadzanych dokumentów do systemu,księgowanie,sporządzanie rejestrów i ewidencji podatkowych,sporządzanie sprawozdań.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK DZIAŁU AROMATÓW - od 2 000 PLN

komponowanie aromatów, kontakty z chińskimi producentami składników produkcyjnych, wdrażanie do produkcji nowych wyrobów.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Zwoleń (mazowieckie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

- działania marketingowe- prowadzenie dokumentacji biurowej- analizowanie strony www i facebook- kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Trzciana (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Nakładanie, formowanie i owijanie kekaba na linii produkcyjnej.
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Koteże (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 900 PLN

Podstawowe prace biurowe, zajmowanie się teczkami pracowników, robienie zestawień faktur
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Nasielsk (mazowieckie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ KUCHNI TURECKIEJ - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWYWANIE DAŃ KUCHNI TURECKIEJ;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE GASTRONOMICZNE, STAŻ PRACY 2 LATA, ZNAJOMOŚĆ KUCHNI TURECKIEJ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POSADZKARZ - 997,4 PLN

Posadzkarz
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Ostrów (świętokrzyskie)

553U - OPERATOR LAMOWARKI - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Radom (mazowieckie)

MALARZ - PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

malowanie i szpachlowanie ścian
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

Obsługa klienta - stacja paliw
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

MONTER REKLAM - 997,4 PLN

Program stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Zduńska Wola (łódzkie)

CUKIERNIK - od 2 500 PLN

Produkcja wyrobów cukierniczychPraca w godzinach:I zmiana 16:00 - 24:00II zmiana 3:00 - 11:00
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Legnica (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 16,67 PLN

Montaż tras kablowych, montaż okablowania, montaż opraw oświetleniowych, montaż gniazd oraz łączników.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Tychy (śląskie)

SPRZEDAWCA-KELNER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Garwolin (mazowieckie)

POMOCNIK STOLARZA Z OBSŁUGĄ WIERTARKI WIELOWRZECIONOWEJ - od 1 014 PLN

Pomocnik stolarza z obsługą wiertarki wielowrzecionowej, praca przy produkcji mebli
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

Udój krów, dbałość o zwierzęta, wykonywa nie prac porządkowych w gospodarstwie
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kiwity (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prace biurowe zwiazane z przyznawaniem zasiłku rodzinnego
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Olszyna (dolnośląskie)

BARMAN - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

staż - ocena jakości i przyjmowanie ilościowe towarów handlowych, syrowców, półproduktów i wqyrobóww kulinarnych do bufetu oraz ich przechowywanie w odpowiednich warunkach, dobieranie surowców, sporządzanie i przygotowywanie wybranych dań, przekąsek, deserów technik, sporzadzanie napojów mieszanych bezalkoholowych i alkoholowych z zastosowaniem różnych technik i narzędzi wg receptur krajowych, zagranicznych i własnych, posługiwanie się maszynami, urządzeniami, narzędziami mierniczymi i drobnym sprzętem, przygotowywanie /polerowanie/ szkła, sztućców oraz innych naczyń do wydawania potraw i napojów, dokonywanie oceny organoleptycznej potraw i napojów, serwowanie przy barze napojów alkoholowych i bezalkoholowych, układanie kart menu oraz kart win i wódek, kalkulowanie cen potraw i napojów, doradzanie w zakresie wyboru potraw i napojów, obsługa urządzeń kręgielni, obsługa gości kręgielni, rozliczanie pobranych towarów handlowych, rozliczanie dziennego utargu, inkasowanie należności, utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy. Wymagane badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNO-HANDLOWYCH - od 1 200 PLN

przygotowywanie dokumentów w j. chińskim, zamawianie towarów, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

REFERENT DO SPRAW KADR I ADMINISTRACJI - od 2 200 PLN

prowadzenie dokumentacji w zakresie szkoleń, badań, ewidencji czasu pracy, godzin pracy, rozliczanie nadgodzinwystawianie dokumentów kadrowych, przygotowanie pism, sporządzanie raportów kadrowych przygotowanie danych statystycznych
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Skoczów (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 900 PLN

prace budowlane, nadzór nad innymi pracownikami
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNIK OPERATORA LINII DO MALOWANIA PROSZKOWEGO - od 9,25 PLN

prace pomocnicze na linii malowania proszkowego
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Skawina (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 800 PLN

WG STANOWISKA
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Moczydlnica Klasztorna (dolnośląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Kościelniki Górne (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - MŁODSZY KONTROLER/GRATOWACZ - do 12 PLN

- ocena wizualna gotowych części/odlewów, - prace manualne - wykończenie gotowych części.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Wrocław (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed