Praca ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA R84/2867-988/16 Włocławek NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PROT - DENT - RADOSŁAW PRYLIŃSKI

ALEJA CHOPINA, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: asysta przy lekarzu

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA R84/2867-988/16

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włocławek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Włocławek

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Włocławek

Zawód: asystentka stomatologiczna*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Asystentka stomatologiczna*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne, medyczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie medyczne, wymagany tytuł technika, doświadczenie mile widziane, znajomość obsługi komputera, umowa zlecenie

Nazwa pracodawcy:
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PROT - DENT - RADOSŁAW PRYLIŃSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Włocławek

Gmina pracodawcy: Włocławek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włocławek

Ulica pracodawcy: ALEJA CHOPINA

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zawód wykonywany przez pracownika: asystentka stomatologiczna*