Praca ASYSTENT PROJEKTANTA Będzin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie projektów budowlanych, pomiarów, wniosków,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Będzin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Zawód: technik architekt

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 20.09.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: znajomość programu AUTO CAD

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Ignacego Krasickiego 17A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dokumenty aplikacyjne

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Będzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Będzin

Ulica pracodawcy: Ignacego Krasickiego

Numer budynku pracodawcy: 17A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik architekt

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Gliwice (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Obsługa marketingowa na terenie powiatu, obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Zamość (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY (N) - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Wołomin (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. KONTROLI MAGAZYNOWEJ - 2 000 - 2 150 PLN

Kontrola jakości produktu. Wprowadzanie towarów na stan magazynowy oraz ich wysyłka.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Świebodzin (lubuskie)

PRACOWNIK SKLEPU/KASJER M/K - od 2 400 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER/MONTER - od 1 850 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Wykształcenie zawodowe, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność. Kontakt osobisty z pracodawcą.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Rybnik (śląskie)

SORTOWACZ ODZIEŻY - od 1 850 PLN

sortowanie odzieży wg asortymentu
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA (PO STAŻU) - od 790 PLN

przygotowywanie półproduktów do produkcji posiłków, zmywanie naczyń kuchennych
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Józefów nad Wisłą (lubelskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD (50+) - od 1 850 PLN

przyjmowanie i realizacja zamówień klientów, przygotowywanie i sprzedaż posiłków, utrymanie porządku i czystości w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Zakliczyn (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

Wykształcenie: min. zawodowe; roczne doświadczenie w obsłudze klienta; prawo jazdy kat. B; dobra obsługa komputera; komuniktywność; kultura osobista; kompleksowa obsługa klienta w oddziale, w tym dokonywanie wpłat/ wypłat gotówki; sprzedaż usług finansowych oferowanych przez firmę; monitoring spłat; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - 997,4 PLN

staż w biurze podróżydziałania marketingowe w celu pozyskania klientów prezentowanie ofertrezerwacja miescpublikacja ofert biura podróży
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Ustroń (śląskie)

POMOC NAUCZYCIELA - do 1 850 PLN

Pomoc nauczycielowi w organizowaniu i prowadzeniu pracy wychowawczo-dydaktyczno-opiekuńczej, spełnianie w stosunku do dzieci czynności obsługowych, przygotowanie do posiłków, pomoc w czasie spożywania posiłków przez dzieci
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

- reprezentacja firmy i produktów- pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Żywiec (śląskie)

LOGISTYK - " REF-30" - do 2 000 PLN

SPRZEDAŻ ORAZ ZAKUP ŁADUNKÓW, PROWADZENIE AUT, SPORZĄDZANIE ROZLICZEŃ
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Pawłowiczki (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż artykułów branży budowlanej, przyjmowanie towarów, doradztwo techniczne, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 2 000 PLN

obsługa korespondencji, przyjmowanie faktur
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Olkusz (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY-TYNKARZ/DOPOSAZENIE/16/6919 - od 1 850 PLN

prace przy elewacjach przy wykańczaniu wnętrz prace przy budowie domów
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Żołędowo (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Krzywaczka (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 100 PLN

Poszukiwanie nowych dostawców win z Hiszpanii i Argentyny, kompleksowe przygotowywanie ofert, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy, odbywanie częstych podróży służbowych, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14 lub 14-18.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Żółwin (mazowieckie)

HYDRAULIK - od 1 000 PLN

Hydraulik
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Ostrołęka (mazowieckie)

TECHNIK ELEKTRONIK - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Sopot (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace budowlane.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Chojnice (pomorskie)

851U - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Radom (mazowieckie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7-15
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Opole (opolskie)

SPRZEDAWCA - DOF. WYNAGR. ZATRUD. 50+ (SZPROTAWA) - od 1 850 PLN

sprzedaż art. elektronicznch , sprzedaż wysyłkowa, internetowa
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Szprotawa (lubuskie)

MONTER - od 1 850 PLN

produkcja elementów nadwozi izotermicznych na formach żywicznych, montaż elementów izotermicznych w nadwoziach samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Jaworzno (śląskie)

Pomocniczy robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Suwałki (podlaskie)

BROKER INFORMACJI - od 13 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji na polecenie prezesa, sporządzanie raportów i baz danych klientów z Indii potrzebnych do efektywnego funkcjonowania firmy, obsługa poczty elektronicznej w języku hindi
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 3 800 PLN

kierowca pojazdów ciężarowych na terenie Polski
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Skępe (kujawsko-pomorskie)