Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Giewartów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Giewartów, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- obserwowanie zajęć prowadzonych przez nauczyciela,- samodzielne prowadzenie zajęć,- realizowanie czynności wspomagających i pomocowych pracę nauczyciela,- poznanie zasad dokumentowania pracy pedagogicznej w szkole,- poznanie zasad dokumentowania własnej pracy stażysty,- zapoznanie się i realizowanie czynności podstawowych w kancelarii szkoły.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Giewartów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słupecki

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 07.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Piastów 2, 62-400 Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: słupecki

Gmina pracodawcy: Słupca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słupca

Ulica pracodawcy: Piastów

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: Szkolnictwo podstawowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j/w
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER ( STAŻ FP) - 997,4 PLN

staż - wydawanie i przyjmowanie towarów do magazynu ściśle na podstawie prawidłowo wystawionych dokumentów magazynowych i/lub przewozowych, kontrola towaru przed przyjęciem, prawidłowe przechowywanie towaru, minimalizujące straty i uszkodzenia, umożliwiające wydawanie w pierwszej kolejności najstarszej partii towarów, natychmiastowe informowanie Dyrektora Oddziału o wszelkich zauważonych nieprawidłowościach, uszkodzonych materiałach, nadwyżkach i niedoborach, informowanie o awariach urządzeń lub uszkodzeniach budynku magazynowego, kulturalna i szybka obsługa klienta, dbałość o wygląd zewnętrzny, dbałość maszyny barwiącej Henkel, prace porządkoweKierowanie wózkiem widłowym, Praca na wysokości powyżej 3 m,Dźwiganie ciężarów do 25 kg
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Kraków (małopolskie)

NAUCZYCIEL INFORMATYKI I ZAJĘĆ TECHNICZNYCH - do 499,2 PLN

Prowadzenie zajęć komputerowych i zajęć technicznych.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Wólka Kańska (lubelskie)

EKSPEDIENT POCZTOWY - 997,4 PLN

opróżnianie skrzynek nadawczych z korespondencji, licowanie i sortowanie przesyłek, stemplowanie przesyłek, wydawanie przesyłek awizowanych klientom, opracowywanie dowodów odbioru przesyłek , kontrola opłat listów nadchodzących do UP oraz nadawanych w placówce, obsługa systemu Poczta 2000
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK POMOCNICZY W GOSPODARSTWIE - od 13 PLN

Prace pomocnicze przy hodowli owiec, prace porządkowe, remontowe, obsługa gospodarstwa rolnego. Praca w ramach umowy zlecenie (ok. 40 godzin w miesiącu według potrzeb) w Grodźcu oraz Bielsku-Białej. Proponowane wynagrodzenie 13 zł brutto na godzinę.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Grodziec (śląskie)

MAGAZYNIER - 2 500 - 2 700 PLN

Obsługa magazynu firmy, wydawanie i przyjmowanie materiałów.
kontakt przez PUP - 2016-06-25 - Gdańsk (pomorskie)

RECEPCJONISTA-UMREFDO30/16/0093 - od 2 100 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 700 PLN

Wykonywanie prac remontowo- budowlanych, takich jak tynkowanie, murowanie, montaż, rozbiórka, roboty ciesielskie. Ponadto do głównych obowiązków należy także kontakt i utrzymywanie ciągłych relacji z inwestorami wschodnioeuropejskimi, głównie pochodzącymi z Państw takich jak Białoruś, Rosja, Ukraina, stąd niezbędnie wymagana znajomość języka rosyjskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i wykonywanie poleceń w tym języku.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Wyszków (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

usuwanie obornika,obsługa zwierząt,mycie i dezynfekcja obiektów gospodarskich
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Dawidy (lubelskie)

KRAWIEC - od 2 000 PLN

szycie i krojenie firan, zasłon i innych dekoracji okiennych, układanie i upinanie dekoracji, przeróbki odzieży
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Przemyśl (podkarpackie)

MONTER RUSZTOWAŃ SCENICZNYCH - 2 000 - 4 000 PLN

obsługa imprez , obsługa koncertów , DELEGACJE
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - KSIĘGOWOŚĆ, DZIAŁ HANDLOWY - 997,4 PLN

Staz dla osób powyżej 30 roku zycia.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

REFERENT DS. HANDLOWYCH - od 2 000 PLN

wyksz. średnie lub wyższe, kierunek zootechnika lub rolnictwo będzie dodatkowym atutem, dobra znajomość pakietu Ms Office, prawo jazdy kat. B, samodzielność, dyspozycyjność, kreatywność, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania długofalowych relacji handlowych, umiejętność pracy w zespole;sprzedaż bezpośrednia oraz telemarketing, branża: materiały paszoweosoba zarejestrowana w PUP na dzień 23.03.2016, poniżej 30 r/ż, profil II;miejsce pracy: Kołątajew
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Kołątajew (wielkopolskie)

POMOCNIK MURARZA - do 1 387,5 PLN

Pomoc podczas prac, w szczególności mieszanie zaprawy, noszenie cegieł. Wykształćenie min. zawodowe, 1 rok doświadczenia. j. ukraiński - komunikatywny.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Mysłowice (śląskie)

POZOSTALI MURARZE I POKREWNI - od 2 500 PLN

Proste prace związane z budownictwem
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE ZIEMBUD Sp. z o.o. - 2016-09-09 - Ostrowo Kościelne (wielkopolskie)

LEKARZ - SPECJALISTA REHABILITACJI LECZNICZEJ - od 4 000 PLN

udzielanie świadczeń lekarskich w oddziałach szpitalnych zgodnie z posiadaną specjalizacją
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Gorlice (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

sezonowe prace porządkowe i pielęgnacyjne na terenie Miasta i Gminy Mikstat
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Mikstat (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA/STAŻ - 997,4 PLN

Zapoznanie się z asortymentem, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Opole Lubelskie (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Rozliczenia wewnętrzne
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Rydułtowy (śląskie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - od 925 PLN

Zakres pracy technika dentystycznego
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Dziekanów Polski (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

realizacja prac związanych z magazynem - przyjęcia, wydawanie towarów i materiałów
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Dobra (małopolskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 850 PLN

przygotowywanie terenu: wysiewanie nasion, sadzenie i przesadzanie, przycinanie roslin, nawożenie roślin, nawadnianie roslin, zakładanie trawników, pielęgnowanie trawników, usuwanie chwastów, wykonywanie zabiegów z zakresu ochrony roslin, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP ora ppoż, ochrony środowiska i ergonomii.
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Gałów (dolnośląskie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

STARSZY INŻYNIER DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA - od 10 000 PLN

- produkuje testy techniczne, testy biznesowe- zbieranie i dokumentowanie wymagań- konfiguruje środowisko- bierze udział w projektowaniu, kodoaniu i wykonaniu zautomatyzowanych skryptów testowych
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Łódź (łódzkie)

KASJER/SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta. Obsługa kasy fiskalnej.Przyjmowanie, wykładanie/układanie towaru w sklepie. Dbałośc o czystość i wizerunek sklepu.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Gdańsk (pomorskie)

ROLNIK PRZY UPRAWIE TYTONIU - od 1 000 PLN

Prace związane z uprawą tytoniu tj.: pikowanie, sadzenie, nasadzanie, zrywanie, ogławianie, suszenie oraz sortowanie tytoniu.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Obsza (lubelskie)

GRAFIK - PROJEKTANT - od 3 500 PLN

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za projektowanie dekoracji przestrzennych, scenografii tematycznych, tworzenie autorskich koncepcji rozwiązań dekoracyjnych w różnej skali: od detali do projektów w największych obiektach handlowych w Polsce i Europie oraz przestrzeni miejskiej.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Piastów (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

- obsługa giętarki do prętów
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Żywiec (śląskie)