Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Giewartów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Giewartów, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- obserwowanie zajęć prowadzonych przez nauczyciela,- samodzielne prowadzenie zajęć,- realizowanie czynności wspomagających i pomocowych pracę nauczyciela,- poznanie zasad dokumentowania pracy pedagogicznej w szkole,- poznanie zasad dokumentowania własnej pracy stażysty,- zapoznanie się i realizowanie czynności podstawowych w kancelarii szkoły.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Giewartów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słupecki

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 07.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Piastów 2, 62-400 Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: słupecki

Gmina pracodawcy: Słupca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słupca

Ulica pracodawcy: Piastów

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: Szkolnictwo podstawowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Wiekowo (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z ofertami dla klientów sieci T-MOBILE, wystawianie faktur, zapoznanie sie z programem do obsługi klientów, sprawdzanie i weryfikacja ofert dla klientów.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Miechów (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z przepisami BHP i P.POŻ.2. Zaznajomienie się ze specyfikacją firmy i obowiązkami.3. Zapoznanie się z organizacją obiegu dokumentów, zasad ewidencjonowania oraz klasyfikacji dokumentacji.4. Obsługiwanie urządzeń biurowych.5. Obsługa komputera, redagowanie pism, sporządzanie zestawień.6. Obsługa programów komputerowych: INTEGRA, FAKT, PKS.7. Prowadzenie korespondencji, obsługa poczty elektronicznej.8. Przyjmowanie i obsługa interesantów.9. Pomoc interesantom w uzupełnianiu dokumentacji likwidacyjnej oraz w zgłaszaniu szkody komunikacyjnej.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Pępowo (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 1 900 PLN

montaz i demontaż (rozcinianie, spawanie) do obróbki drzewnej, min.5 lat doświadczenia jako spawacz
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Szymiszów (opolskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY-STAŻYSTA - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie leków, produktów OTC, wykonywanie leków recepturowych
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Chojna (zachodniopomorskie)

OBUWNIK - do 1 850 PLN

Obsługa maszyn typu Ploter, Projektowanie i obsługa wykroju
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Stanisław Dolny (małopolskie)

SPECJALISTA DS. OBŁSUGI KLIENTA - od 3 800 PLN

Odbieranie telefonów od klientów w j. fransuckim. Rozwiązywanie problemów przesyłanych przez klienta w j. francuskim.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Łódź (łódzkie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

ZAMIATANIE PLACU, MYCIE SAMOCHODU ŻYWCOWEGO ORAZ SPRZATANIE W KOJCACH W MAGAZYNIE TRZODY CHLEWNEJ.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Kosów Lacki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Lubochnia (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

Obsługa szatni na Krytej Pływalni, pomoc w utrzymaniu czystości, ściąganie wody z szatni i toalet, czyszczenie niecki basenowej, dbanie o czystość wszytskich pomieszczeń wraz z korytarzami Krytej Pływalni.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Zamość (lubelskie)

GEODETA - 997,4 PLN

wg. załącznika nr.1 programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Iwanowice Dworskie (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

bieżące naprawy samochodów osobowych oraz dostawczych, wykonywanie poleceń przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Imielin (śląskie)

OPERATOR KAMERY - 997,4 PLN

wykonywanie zdjęć filmowych, obsługa kamery podczas pracy w ekipie i indywidualnie, wykonywanie raportów na potrzeby serwisu
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Kutno (łódzkie)

PILARZ - od 1 800 PLN

prace wykościowe, pielęgnacyjne i ścinka drzew
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Cieszyn (śląskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Skoczów (śląskie)

OPERATORZY URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Lipa (świętokrzyskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

STAŻ DO 30
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Sława Wielkopolska (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 925 PLN

prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Uście Gorlickie (małopolskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - od 1 850 PLN

utrzymanie maszyn rolniczych w dobrym stanie technicznym i ich naprawa, smarowanie, czyszczenie, wymiana płynów eksploatacyjnych, dokonywanie okresowych przeglądów maszyn
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Wężewo (warmińsko-mazurskie)

INŻYNIER ELEKTRONIK - od 3 500 PLN

Montaż laboratoriów mobilnych, montaż urządzeń pomiarowych, kalibracja, montaż urządzeń elektroteсhnicznyh, szkolenia serwisantów urządzeń elektroteсhnicznyh
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Jasionka (podkarpackie)

POSADZKARZ - od 1 850 PLN

Posadzkarz
kontakt przez PUP - 2015-05-26 - Krosno (podkarpackie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 014 PLN

miedzynarodowy przewóz drogowy towarów na terytorium PL-UE
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Woskrzenice Duże (lubelskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich,nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Łęczyca (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Zrębice (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Obsługa klientów w zakresie wypożyczania rowerów, podipsywanie umów. Dbanie o stan techniczny wypożyczanego sprzętu. Sporządzanie sprawozdań. Udzieleanie informacji zainteresowanym osobom.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Legionowo (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW Z DREWNA - od 1 850 PLN

obsługa automatycznej frezarki do obróbki drewna - utrzymanie maszyny w należytej czystości, dobieranie właśxciwych wierteł, wprowadzanie danych do maszyny, wykonywanie różnych form z drewna wg określonych parametrów
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Kamionna (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed