Praca ASYSTENT PROJEKTANTA Będzin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: zgodny z wykonywanym zawodem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Będzin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Zawód: technik budownictwa*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: programowanie komputerowe Autocad

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie dowolne, znajmość programu autocad lub archicad,mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Ignacego Krasickiego 17A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUPw Będzinie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Będzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Będzin

Ulica pracodawcy: Ignacego Krasickiego

Numer budynku pracodawcy: 17A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik budownictwa*