Praca ASYSTENT PROJEKTANTA Poznań kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
opracowanie dokumentacji pod kierunkiem projektanta, wykonywanie rysunków wh szkiców dostarczanych przez projektanta, dokonywanie pomiarów inwentaryzacji i wyjść lokalnych w terenie, udział w targach i prezentacjach firmy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Zawód: projektant baz danych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.03.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość programów graficznych: Autocad, Archicad, Corel, Photoshop, Sketchup, programów do tworzenia wizualizacji 3D

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: - skierowanie, cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Czarnieckiego

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: projektant baz danych

Podobne oferty pracy

MONTER MEBLI - do 1 850 PLN

Montaż mebli przy użyciu narzędzi do obróbki ręcznej i urządzeń technicznych.
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Kęty (małopolskie)

REFERENT KSIĘGOWOŚCI - do 1 850 PLN

Zapoznanie się z przepisami BHP, ochrony ppoż. nauka pracy z programem księgowym i obsługi kadrowo - płacowej OPTIMA Comarch, praca w programie Płatnik. Bezpośrednia obsługa klienta, odebranie i kontrola dokumentów księgowych. Oferta skierowana dla osób które nie ukończyły 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Brzesko (małopolskie)

MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH I SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 2 500 PLN

naprawa samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Suchodół (mazowieckie)

TYNKARZ - od 14 PLN

prace tynkarskie
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Świętochłowice (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Szkocja (podlaskie)

POMOC KOORDYNATORA PRODUKCJI/STAŻ - 997,4 PLN

pomoc w zarządzaniu produkcją
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Poniatowa (lubelskie)

POMAC KSIĘGOWA - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Lębork (pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

analizowanie rysunków roboczych, wykonywanie robót murarskich, tynków, remontów i konserwacji pomieszczeń, okładzin ściennych, podłóg, dociepleń budynków, organizowanie własnego miejsca pracy, malowanie ścian
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Łoś (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - STAŻ - 997,4 PLN

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W LOKALU GASTRONOMICZNYM, PRZYGOTOWYWANIE SURÓWEK I SOSÓW, OBRÓBKA TERMICZNA MIĘSA, PRZYGOTOWYWANIE GOTOWYCH POSIŁKÓW TYPU "KEBAB"
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

wg umowy
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Miastko (pomorskie)

DORADCA HANDLOWY-SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

obsługa klienta; sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Sandomierz (świętokrzyskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

sporządzanie i rozliczanie zleceń produkcyjnych,wystawianie dokumentów PW i RW, przyjmowanie dokumentów P2, sporzadzanie kalkulacji wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Nowa Wieś Rzeczna (pomorskie)

POMOCNIK MURARZA - od 1 750 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Chrząstowo (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zapoznanie się z regulaminem pracy, przepisami BHP, PPOŻ, funkcjonowaniem i organizacją pracy w firmie, przyjmowanie towaru-sprawdzanie czy rodzaj, ilość jakość są zgodne z dowodem nadania otrzymanym od dostawcy, przechowywanie towaru w magazynie-decydowanie o rozmieszczeniu w magazynie, utrzymanie w czystości magazynu i porządkowanie składowanych przedmiotów, informowanie o zasobach magazynowych, prowadzenie dokumentacji magazynowej, obsługa urządzeń technicznych np komputera
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Czerśl (lubelskie)

KROJCZY - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Biejków (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNYCH - do 1 200 PLN

przygotowywanie i podawanie potraw ,napoi,deserów z zakresu kuchni bengalskiej,tureckiej,nepalskiej
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Człuchów (pomorskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

prace ziemne koparko ładowarka, obsługa techniczna maszyny
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kaźmierz (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa klienta,przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Koprzywnica (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Olkusz (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Szydłowiec (mazowieckie)

POMOCNIK MLECZARSKI - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Radomsko (łódzkie)

SPAWACZ-ŚLUSARZ/ PO STAŻU - od 2 200 PLN

prace spawalnicze i ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Borów-Kolonia (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Staż dla osoby do 30 roku życia realizowany w ramach projektu współfinansowanego z EFS "Aktywizacja osób młodych pozostajacych bez pracy w powiecie kolbuszowskim (II)" PO WER.Prowadzenie ewidencji kursantów, przyjmowanie korespondencji, obsługa poczty elektronicznej,obsługa urządzeń biurowych. Praca w godz od 8-16.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Kolbuszowa (podkarpackie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - do 1 850 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Złotów (wielkopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Zakopane (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 100 PLN

sprzedaż hurtowa i deteliczna art. spożywczych,nawiązywanie komtaktów z potencjalnymi odbiorcami,odbieranie zza granicy,możliwość częst6ych wyjazdów na Ukrainę w celu podpisywania umów z kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Bronisze (mazowieckie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - od 1 850 PLN

wprowadzanie danych do systemu
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, zawieranie umów handlowych z klientami
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sporządzanie dokumentacji sklepu, raportów, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, zamawianie towaru do sklepu, ekspozycja towarów.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Szczawin Kościelny (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 470 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie min. 3 miesiące. Ogólny zakres obowiązków: kontakt z klientem, przygotowywanie posiłków;
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Lublin (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed