Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE Bolechowice SZKOŁA PODSTAWOWA W BOLECHOWICACH

Szkolna 7, 32-082 Bolechowice, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Asystent nauczyciela wspierający pracę nauczyciela w klasie do której uczęszcza chłopiec z zespołem Aspergera,pomoc w nauce uczniowi,niwelowanie zachowań ucznia nieadekwatnych do sytuacji(np.agresywnych).Opieka podczas zajęć lekcyjnych i przerw śródlekcyjnych,czuwanie nad bezpieczeństwem ucznia i innych dzieci.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bolechowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krakowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zabierzów

Zawód: asystent nauczyciela w szkole

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętność dyscyplinowania uczniów,dobry kontakt z dziećmi,podstawowa znajomość dysfunksji(zespół Aspergera),uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela,doświadczenie mile widziane.

Nazwa pracodawcy: SZKOŁA PODSTAWOWA W BOLECHOWICACH

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: krakowski

Gmina pracodawcy: Zabierzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bolechowice

Ulica pracodawcy: Szkolna

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: szkoła podstawowa

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela w szkole