Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Słupsk kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem

Data publikacji: 2016-06-23

Lokalizacja: Słupsk (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słupsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Słupsk

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Leszczyńskiego 8, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Słupsk

Gmina pracodawcy: Słupsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słupsk

Ulica pracodawcy: Leszczyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

EKONOMISTA - do 1 850 PLN

rozliczenie mediów, prowadzenie windykacji, naliczanie czynszowe ksiegowości, tworzenie umów
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Sprzedaż mebli z wystawy i na zamówienie
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Kożuchów (lubuskie)

HODOWCA BYDŁA - od 2 000 PLN

pielegnacja bydła,żywienie bydła,ubój bydła,czynny udział w pracach zwiazanych z dozorem bydła
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Lubostroń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Chocicza (wielkopolskie)

POSADZKARZ (Z) - do 1 850 PLN

wykonywanie posadzek żywicznych
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Wola Rzędzińska (małopolskie)

ASYSTENT DYREKTORA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-18 - Poznań (wielkopolskie)

LABORANT - 997,4 PLN

Laborant
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

recepcjonistastaż w godz. 7-15
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

REFERENT - 997,4 PLN

Selekcja korespondencji; kompletowanie dokumentacji; wprowadzanie danych; obsługa faksu
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Żary (lubuskie)

POKOJOWA - od 13 PLN

Utrzymanie czystości w przestrzeni publicznej hotelu, sprzątanie pokoi hotelowych
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

OPIEKA NA DZIEĆMI PODCZAS ZABAW
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Wiaderno (łódzkie)

SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI - do 8 275 PLN

Zapewnienie zgodności produktów i usług ze standardami oraz wymaganiami użytkowników końcowych. Definiowanie podejścia do budowania skutecznego projektowania testów i badań oraz przestrzeganie skutecznych i wiarygodnych szacunków dotyczących wszystkich działań z zakresu kontroli jakości w trakcie cyklu życia projektu.Przygotowanie analizy, raporty dotczące defektów i błędów w oprogramowaniu. Miejsce pracy: Wrocław ul. Wiśniowa 1 Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny lub email.Oferta pracy znajduje się w sali: H
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Wrocław (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Gdańsk (pomorskie)

MANIKIURZYSTA - od 1 200 PLN

wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej, wykonywanie zabiegów manicure, pedicure, udzielanie porad kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STAŻ - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY W DZIALE EGZEKUCJI ADMINISTRACYJNEJ - 997,4 PLN

wprowadzanie tytułów wykonawczych do bazy, wydruk i naklejanie kodów kreskowych na tytuły wykonawcze, wysyłka poczty, rejestracja danych w systemie komputerowym, sporządzanie wydruków zapytań do ZUS oraz CIKW, kompletowanie dokumentacji w postępowaniu egzekucyjnym, przygotowanie akt do archiwizacji
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Chorzów (śląskie)

ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH - od 1 850 PLN

Odbiór pojemników z odpadami, ręczny załadunek odpadów, wstępne sortowanie odpadów.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Tyszowce (lubelskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

pomoc przy samoobsłudze dzieci, pomoc w przygotowywaniu posiłków, dbanie o bezpieczeństwo dzieci, pomoc nauczycielowi w przygotowywaniu pomocy, pomoc w zajęciach dydaktycznych
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Zakrzew (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

- prace kuchenne od obróbki wstępnej do gotowania dań obiadowych, garmażeryjnych
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Gryżyna (lubuskie)

OSOBA DO PROWADZENIA SPRAW KSIĘGOWYCH (Z,N) - do 2 150 PLN

Osoba do prowadzenia spraw księgowych
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Tarnów (małopolskie)

MŁODSZY BIBLIOTEKARZ - 997,4 PLN

Wykształcenie średnie.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Nędza (śląskie)

REFERENT DO SPRAW BIUROWYCH - 997,4 PLN

Wykonywanie prac w biurze rachunkowym
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRZY HODOWLI DROBIU - od 12 PLN

Praca na terenie fermy drobiu polegająca na obsłudze linii pojenia i karmienia kur, zbiorze jaj, ważeniu jaj, wymianie ściółki, myciu i dezynfekcji pomieszczeń. Prowadzenie dokumentacji z bieżącej produkcji, prace porządkowe na fermie. Codzienne sporządzanie raportów, bacznaobserwacja zachowania zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Warłów (opolskie)

ASYSTENT - 1 900 - 2 200 PLN

prowadzenie dokumentacji, ewidencja produktów, kontakt z klientami, obsługa www, planowanie spotkań, porządkowanie dokumentacji (branża: płyty muzyczne i filmy)
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Prowadzenie uproszczonej ewidencji materiałów biurowych, środków czystości. Wykonywanie kserokopii dla potrzeb Urzędu, Rady Miasta i klientów.Pobieranie opłat za usługi ksero od klientów i obsługa kasy fiskalnej. Rozliczenie dzienne i miesięczne opłat za wykonanie kserokopii. Obsługa centrali telefonicznej. Przygotowywanie i obsługa spotkań organizowanych przez Urząd.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Legionowo (mazowieckie)

PRACOWNIK TERENÓW ZIELENI - od 925 PLN

uprawa i pielęgnacja roślin, krzewów, obsadzanie kwietników i terenów zieleni, sadzenie i przesadzanie krzewów i drzew
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Złotoryja (dolnośląskie)

KUCHARZ KUCHNI WIETNAMSKIEJ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie posiłków kuchni wietnamskiej z oryginalnych przepisów i produktów
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Sieradz (łódzkie)

rejestracja oraz likwidacja tytułów wykonawczych, przygotowanie akt do sądu, przygotowanie dokumentacji związanej z przestępstwem egzekucyjnym, redagowanie pism ze zwrotem tytułów wykonawczych, przygotowanie dokumentów do wysylki, prowadzenie niezbędnych rejestrów i ewidencji, przygotowanie danych do archoiwum
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

BIBLIOTEKARZ - 997,4 PLN

Pomoc w obsłudze czytelników, pomoc czytelnikom w doborze literatury, pomoc w uzyskiwaniu informacji za pomoca internetu, dbanie o prawidłowe ustawienie i układ książek na pólkach, konserwacja zbiorów bibliotecznych, wypisywanie upomnień do czytelników, pomoc w organizacji imprez bibliotecznych, wystaw, spotkań autorskich.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Czeladź (śląskie)