Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA (S,30+) Tuchów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Tuchów, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Wspomaganie nauczyciela w przygotowywaniu i prowadzeniu zajęć, pomoc dzieciom w spożywaniu posiłków, w czynnościach hignienicznych, wydawanie posiłków, sprzatanie po posiłkach, dbanie o porzadek w czasie zajęć i po ich zakończeniu, opieka nad dziećmi w czasie spacerów, wycieczek i odpoczynku, dbanie o czystość i porządek w przydzielonych pomieszczeniach, organizowanie miejsca pracy zgodnie z przepisami BHP i ochrony ppoż., pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych, pomoc w rozkładaniu leżaków

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA (S,30+)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tuchów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Staż będzie realizowany w ramach projektu Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (II) Mój rozwój, moja szansa. Wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne, mile widziana książeczka sanepidowska, predyspozycje do pracy z dziećmi, komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole. Praca w Tuchowie w godz. 7.00-15.00.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Pl. Gen. J.Bema 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: Pl. Gen. J.Bema

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.09.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy