Praca ASYSTENT INSPEKTORA NADZORU SPECJALNOŚCI INŻYNIERYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ CIEPLNYCH, WENTYLACYJNYCH, GAZOWYCH, WODOCIĄGOWYCH I KANALIZACYJNYCH Ostrów Mazowiecka kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ostrów Mazowiecka, powiat: ostrowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Wspieranie inspektora nadzoru w sprawach związanych z: przygotowywaniem projektów odpowiedzi na pisma wykonawcy robót, opracowaniem raportów konsultanta, rozliczaniem robót wykonywanych przez wykonawcę robót, realizacją umowy pomiedzy konsultantem a zamawiającym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT INSPEKTORA NADZORU SPECJALNOŚCI INŻYNIERYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ CIEPLNYCH, WENTYLACYJNYCH, GAZOWYCH, WODOCIĄGOWYCH I KANALIZACYJNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrów Mazowiecka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Zawód: inspektor sanitarny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

3-go Maja 55, 07-300 Ostrów Mazowiecka, powiat: ostrowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Mazowiecka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Mazowiecka

Ulica pracodawcy: 3-go Maja

Numer budynku pracodawcy: 55

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inspektor sanitarny

Podobne oferty pracy

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Prace administarcyjne w biurze
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Brzeg (opolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 925 PLN

Pomocnicze prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Szczucin (małopolskie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

Wstępna dekretacja dokumentów księgowych, prace pomocnicze w księgowości, numeracja zaksięgowanych dokumentów księgowych, wystawianie not korygujących, wykonywanie prac biurowych typu: kserowanie, faksowanie, laminowanie.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Gorzyce (śląskie)

MONTER KONSTRUKCJI - od 2 500 PLN

wiercenie w betonie, pionowanie, poziomowanie, montaż balustrad zewnętrznych i wewnętrznych oraz małych konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Nowa Iwiczna (mazowieckie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

porządkowanie dokumentacji ksiegowych klasyfikowanie dokumentów księgowychrozliczanie dokumentów VAT
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Wolsztyn (wielkopolskie)

MŁODSZY SPEDYTOR - od 2 900 PLN

Czynności asystenckie przy obsłudze klienta rosyjskiego i ukraińskiego. Obsługa transportu międzynarodowego. Wystawianie faktur, archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

przyjmowanie dokumentów od firm, dekretacje, księgowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Łobez (zachodniopomorskie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Radomin (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

poszukiwanie towarów handlowych za pomocą stron internetowych chińskich producentów, przygotowywanie ofert handlowych w języku chińskim dla zarządu, obsługa klientów, poszukiwanie kontrahentów i towarów na terenie Chin
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Władysławów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Łask (łódzkie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Poznanie struktury organizacyjnej i organizacji pracy w szkole specjalnej. Zapoznanie się regulaminem opieki nad dzieckiem specjalnej troski. Nauka i pomoc : w ubieraniu i samoobsłudze, w pokonywaniu trudności życia codziennego, w czasie zajęć rewalidacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Rychwał (wielkopolskie)

FLORYSTA - od 1 850 PLN

Sprzedaż kwiatów ciętych i doniczkowych, artykuły dekoracyjne, wykonywanie kompozycji kwiatowych, bukietów okolicznościowych, kompozycji żałobnych ślubnych, zakup i transport ww. towarów (przywiezienie zamówionego towaru z giełdy kwiatowej, przywiezienie kwiatów do kościołów itp.)
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kaczory (wielkopolskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY MULTIMEDIÓW - od 2 500 PLN

Działalność grafika komputerowego multimediów polega na tworzeniu projektów graficznych oraz ich realizacji. Podstawowym wytworem są różnorodne elementy graficzne potrzebne do skomplikowania projektu multimedialnego. W zakres obowiązków grafika komputerowego multimediów wchodzi stworzenie koncepcji graficznych poszczególnych elementów na podstawie założeń projektu. Podstawowe zadania zawodowe grafika komputerowego multimediów obejmują analizę założeń projektu multimedialnego, przygotowanie projektu, opracowanie poszczególnych elementów składowych projektu, dostosowanie koniecznych narzędzi, przygotowanie potrzebnych materiałów, wykonanie zadania według założonych celów, przekazanie wykonanych elementów składowych multimediów do dalszego opracowania oraz archiwizowanie wykonanych elementów.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT.B - od 1 850 PLN

Kierowca-zaopatrzeniowiec
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Kutno (łódzkie)

SERWISANT - od 2 500 PLN

serwis mebli u klienta (klient indywidualny, salony meblowe)
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Iława (warmińsko-mazurskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac hydraulicznych
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

PRACOWNIK STACJI PALIW - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Radom (mazowieckie)

KONSTRUKTOR - do 3 205 PLN

Wykonywanie rysunków technicznych 2D,3D, obliczenia CAE i wykonywanie dokumentacji technicznej.Miejsce pracy: Wrocłąw Kontakt z pracodawca telefoniczny. Oferta sala F
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Wrocław (dolnośląskie)

Łączenie i numerowanie kart w księgach wieczystych
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 3 500 PLN

wykształcenie kierunkowe/zawodowe , mile widziane doświadczenie lub osoba do przyuczenia,
EKO TECHNOLOGIE Błażej Maciejewski - 2016-06-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SZKUTNIK - od 1 850 PLN

pomoc przy produkcji łodzi
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Augustów (podlaskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 1 850 PLN

kierowca samochodu dostawczego do 3,5t
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW DREWNIANYCH - od 2 000 PLN

przycinanie i sortowanie elementów drewnianych na wymiar, wymienianie stepionych narzędzi, bieżące konserwowanie maszyn, przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Łaszczów (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsluga urządzeń biurowych, praca na programach: R2 Płatnik, R2 księga, program Płatnik, ZUS
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Bełchatów (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH ST(PFRON) - 997,4 PLN

- obsługa sekretariaru- obsługa urządzeń biurowych- sporządzanie pism- dystrybucja dokumentów- współpraca z kierownikami komórek
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

prace porządkowe w biurach
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Kamienna Góra (dolnośląskie)