Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Rypin kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Asystent nauczyciela przedszkola

Data publikacji: 2016-08-03

Lokalizacja: Rypin (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rypin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rypiński

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Nowy Rynek 14, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: rypiński

Gmina pracodawcy: Rypin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rypin

Ulica pracodawcy: Nowy Rynek

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA KAT. C+E - do 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe; podstawowa znajomość języka obcego; kwalifikacje zawodowe; zakres obowiązków: przygotowanie zestawu pojazdu do kursu, obecność przy załadunku i wyładunku, sprzątanie pojazdu, rozliczenie się z powierzonego mienia i dokumentacji; miejsce pracy: teren Polski, baza: Pilchowice;
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Pilchowice (śląskie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 1 850 PLN

operator obrabiarek sterowanych numerycznie
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Dobroszyce (dolnośląskie)

SEKRETARKA W KANCELARII PRAWNEJ - 997,4 PLN

pr stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Radomsko (łódzkie)

PRACE POMOCNICZE NA DZIALE SUSZARNI - od 11,6 PLN

prace pomocnicze na suszarni, obsługa suszarni, kompletowanie asortymentu do procesu suszenia, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Pszczyna (śląskie)

STAŻ/PO WER/ - MONTER SZYB SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

montaż szyb samochodowych
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

OPERATOR MASZYN CZYSZCZĄCYCH - od 2 000 PLN

-OBSŁUGA MASZYN PRZEZNACZONYCH DO KOMPLEKSOWEGO UTRZYMANIA CZYSTOŚĆI NA TERENACH ZEWNĘTRZNYCH
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Dąbrówka Wielkopolska (lubuskie)

ORGANIZATOR USŁUG POGRZEBOWYCH - od 1 850 PLN

Praca fizyczna związana z organizacją pogrzebu. Przygotowanie zwłok do pogrzebów, mycie, zabezpieczenie zwłok.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Oleśnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, układanie towaru, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Praca w godzinach 6:00-21:00
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Łysa Góra (małopolskie)

OPERATOR PRZYGOTOWANIA BRAKU - od 12 PLN

Dozowanie braku/produkcja papieru/, wywożenie do chłodni braku, rozcinanie zwoi braku i tamborów odpadowych, załadunek braku, staranna kontrola czystości dozowanego braku, podczas zrywu pomoc w usuwaniu papieru z maszyny.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Nowy Świętów (opolskie)

ARCHIWISTA ZAKŁADOWY OFPR/16/2071 (S) - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Limanowa (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

-utrzymywanie czystości, wykonywanie drobnych napraw
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Grodziczno (warmińsko-mazurskie)

TOKARZ - OPERATOR CNC - 997,4 PLN

obsługa tokarki do metalu, mocowanie i odmocowywanie obrabianego detalu, włączanie odpowiednich ruchów roboczych, odpowiednie zaprogramowanie obrabiarki CNC
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Kąkolewnica (lubelskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

konfekcjonowanie oraz kompletowanie zamówień, formowanie towaru na paletach logistycznych, obsługa wóżków widłowych, kontrola stanów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z asortymentam towaru w sklepie, przygotowywanie produktów do sprzedaży, sporządzanie faktur.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Miejsce wykonywania stażu Raszowa.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Raszowa (opolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

OBSŁUGA KLIENTÓW, CENTARALI TELEFONICZNEJ, FAKSU, SKANERA, DRUKARKI, KSEROKOPIARKI I KOMPUTERA
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Gubin (lubuskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 250 PLN

Dokonywanie zakupów materiałów i wyrbów u Bengalskich dostawców, Wspomaganie pracy Benagalskich handlowców, Odpowiedzialność za porządek w magazynie z Bengalskimi produktami, wykonywanie poleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Błonie (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 750 PLN

w/g zakresu czyności
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

utrzymywanie porządku i czystości, wykonywanie prac porządkowych w budynku szkoły, w okresie zimowym odśnieżanie
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Obróbka wstępna warzyw i owoców. Posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami w fazie produkcji.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Stalowa Wola (podkarpackie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Staż na stanowisku fizjoterapeuty;
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Tarnowskie Góry (śląskie)

kontakt przez PUP - 2017-06-26 - Łowicz (łódzkie)

KUCHARZ KUCHNI WIETNAMSKIEJ - od 1 200 PLN

Samodzielne sporządzanie potraw kuchni wietnamskiej i azjatyckiej bez używania półproduktów, wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie potraw, utrzymanie na bieżąco czystości na stanowiskupracy i po zakończeniu pracy, zamawianie produktów od sprawdzonychwietnamskich firm oferujących importowaną żywność.
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Wyszków (mazowieckie)

KIEROWCA KAT. CE - od 2 008 PLN

Doświadczenie zawodowe w pracy w ruchu międzynarodowym; prawo jazdy kat. CE; karta kierowcy; miejsce pracy: UE
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Gliwice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Wszelkiego rodzaju prace porządkowe, drobne prace remontowe, prace malarskie, konserwatorskie oraz prace z zakresu utrzymania zieleni. Praca w równoważnym systemie czasu pracy od poniedziałku do piątku, w Szczyrku.Oferta skierowana dla osób bezrobotnych z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Szczyrk (śląskie)

ELEKTROMONTER MASZYN ELEKTRYCZNYCH - od 4 000 PLN

prace fizyczne przy okablowywaniu maszyn i szaf sterowniczych
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

wg.zawodu
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Widoma (małopolskie)