Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Łużna kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łużna, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łużna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe magisterskie pedagogiczne,otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z dziećmi, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: niepubliczne przedszkole

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Praca przy maszynie do regeneracji wtrysków
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Włodzice Wielkie (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 900 PLN

Terapia dzieci
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Halinów (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

PRZETWÓRCA OWOCÓW I WARZYW-STAZ - 997,4 PLN

WG PROGRAMU STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Sarnaki (mazowieckie)

OPERATOR MYJNI - 997,4 PLN

Mycie pojazdów, czyszczenie wnętrz.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Legionowo (mazowieckie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 1 750 PLN

kontroler jakości
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Chróścina (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Śrem (wielkopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI OPIEKUNOWIE DZIECIĘCY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Olkusz (małopolskie)

MONTER - od 3 500 PLN

Monter urządzeń ciśnieniowych, instalacji przemysłowych i konstrukcji stalowych.
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, przyjmowanie i sprawdzanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Czerniewice (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

- przygotowanie towaru do sprzedaży (wg. zamówienia ze sklepów),- prace spedycyjne,- zapoznanie się z dokumentacją magazynową i programem AKTYN
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Gorlice (małopolskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 1 750 PLN

Przewożenie materiałów do produkcji, prace ślusarskie, montażowe,
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Drzycim (kujawsko-pomorskie)

KRAWCOWA - od 1 850 PLN

szycie
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń klasowych
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Koło (wielkopolskie)

*KONSERWATOR / OBSŁUGA MYJNI (PRACE INTERWENCYJNE) - od 2 631,05 PLN

prace konserwatorskie, obsługa myjni samochodowej
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Murowanie, tynkowanie, docieplanie.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Mierczany (lubuskie)

FIZJOTERAPEUTA - do 1 850 PLN

Wykonywanie zabiegów fizykoterapeutycznych.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Horyniec-Zdrój (podkarpackie)

MURARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 1 900 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Darłowo (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (PRAWO JAZDY KAT. C+E) - od 1 850 PLN

prowadzenie samochodu ciężarowego, przewożenie ładunków na trasach międzynarodowych (kraje UE) zgodnie z zaleceniami, asystowanie przy rozładunkach i załadunkach towaru, dbanie o stan techniczny i czystość samochodu, raportowanie do przełożonych.
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Zabrze (śląskie)

STARSZY PROGRAMISTA - od 10 833,33 PLN

1)Rozwój oprogramowania w środowisku .NET(C#,Silverlight XAML, WPF, PRISM/MEF/UNITY,WCF, PL/SQL, T-SQL, HTML 4/5, JS and jQuery, ASP.NET MVC, UNIT TESTING, ETC.). Projektowanie i dokumentowanie oprogramowania wspólnie z zespołem i architektem. Analiza i weryfikacja wymagań wspólnie z inżynierami wymagań oraz klientem. Współpraca i mentoring mniej doświadczonych członków zespołu. Nieustanne doskonalenie procesu wytwarzania oprogramowania. Wprowadzania innowacji i nowych technologii e celu zapewnienia jakości i wydajności oraz wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Wrocław (dolnośląskie)

HANDLOWIEC-MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie w motoryzacji, prawo jazdy kat. B mile widziane, operatywność, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Sejny (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

obsługa klientów, odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów, obsługa stałych klientów, głównie pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KSIĘGOWA - od 2 100 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Białystok (podlaskie)

KONSULTANT TCOP - od 1 850 PLN

Obsługa połączeń przychodzących oraz wychodzących, zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta, realizacja zgłoszeń zgodnie z obowiązującymi zasadami
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Starogard Gdański (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Słupsk (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed