Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA Pawłowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pawłowice, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć z dzieckiem autystycznym (opieka), pomoc nauczycielowi

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pawłowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pszczyński

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Dworcowa 23, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie z Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: pszczyński

Gmina pracodawcy: Pszczyna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pszczyna

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC CUKIERNIKA -UMREFDO30/17/0021 - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Staż dla osób do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Wałcz (zachodniopomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa sekretariatu, korespondencji, obsługa interesantów, redagowanie pism, zapoznanie się z realizacją zadań Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, zapoznanie się z zasadami udzielania dofinansowania dla osób niepełnosprawnych z zakresu rehabilitacji społecznej ze środków PFRON
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Starogard Gdański (pomorskie)

MŁODSZY WYCHOWAWCA - 997,4 PLN

Praca w charakterze młodszego wychowawcy.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Samborowice (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI SKLEPU - od 1 850 PLN

Wykładanie towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Lubań (dolnośląskie)

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH I PCV - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Ostrołęka (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

wykonywanie kotylionów, gadżetów reklamowych
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Kraków (małopolskie)

POZOSTALI KUCHARZE - 997,4 PLN

obróbka wstępna warzyw i owoców, zmywanie naczyń, kuch i całego zaplecza, zabezpieczanie surowców przed zepsuciem
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Karnity (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR CNC - 997,4 PLN

- programowanie maszyny CNC,- dobór i wymiana narzędzi,- obsługa frezarki CNC,- przygotowanie materiału przed przystąpieniem do montażu w maszynie.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

PRACE GOSPODARCZE
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Koneck (kujawsko-pomorskie)

LISTONOSZ - STAŻ PO WER2 - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Warszawa (mazowieckie)

BLACHARZ BUDOWLANY - od 2 300 PLN

Wykonywanie kompleksowych prac blacharskich - pokrycia dachowe z blachy, montaż urządzeń do odprowadzania wody na podstawie planów technicznych i wykonywanych pomiarów. Praca w zespole ukraińskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Stare Polesie (mazowieckie)

STAŻ - TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Opole (opolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - KATEGORIA C+E - od 1 850 PLN

kierowca kategorii C+E- dopilnowanie rozładunków i załadunków- dopilnowanie dokumentów- dbałość o samochód
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Kościerzyna (pomorskie)

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 000 PLN

UPRAWIANIE ZIEMI ROLNEJ, CAŁOKSZTAŁT ZABIEGÓW WYKONYWANYCH NARZĘDZIAMI I MASZYNAMI UPRAWOWYMI, , UZYSKIWANIE PRODUKTÓW ROŚLINNYCH, NAWOŻENIE, NAWADNIANIE I INNE CZYNNOŚCI ROLNICZE WYKONYWANE W ZALEŻNOŚCI OD SEZONOWOŚCI WYKONYWANYCH PRAC. ZASTĘPOWANIE INNYCH PRACOWNIKÓW I INNE W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB PRACODAWCY.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Skierniewice (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Gniezno (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie z tkaniny i dzianiny. Wymagana obsługa overlocka i stębnówki, Zgłoszenia osobiste do pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Łódź (łódzkie)

PARKIECIARZ - 997,4 PLN

Montaż parkietów, mocowanie listew
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Cienia (łódzkie)

BROKER UBEZPIECZENIOWY - do 2 500 PLN

Obsługa klienta indywidualnego i biznesowego w zakresie fachowego doradzania warunków umów i rodzaju ubezpieczeń. Wymagania: wykształcenie wyższe, biegła obsługa komputera, mile widziane doświadczenie, komunikatywność, dyspozycyjność, mile widziana znajomość języków obcych.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

STAŻ - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pon - pt 7.30 - 15.30
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Opole (opolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

pomoc w naprawie pojazdów, obsługa urządzeń warsztatowych
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PRZY PRODUKCJI FARB I LAKIERÓW - od 2 000 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Dobrzyca (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Garwolin (mazowieckie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

CukiernikOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

888U - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-30 - Orońsko (mazowieckie)

STOLARZ/OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

-składanie mebli prostych, -budowa mebli nietypowych, -czytanie i rozumienie rysunku technicznego, -praca na różnych maszynach w parku maszynowym (m.in. Centra CNC, piły panelowe),itp. (Pracownik nie musi posiadać wszystkich tych umiejętności, ich zakres przypisany jest do kierunku rozwoju pracownika)
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Skawina (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

przyjmowanie dokumentów od klientów,segregowanie dokumentów, przygotowanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Mieszkowice (zachodniopomorskie)