Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA Cisiec kontakt przez PUP

Pewne i sprawdzone place zabaw.

Miejsce pracy: Cisiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
m.in. organizowanie zabaw,- pomoc nauczycielom dwóch grup wiekowych w opiece nad dziećmi podczas pobytu w przedszkolu- pomoc w czynnościach samoobsługowych, higienicznych i porządkowych- obsługa urzadzeń kserograficznych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Cisiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Pracownicza książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Adres pracodawcy:
Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+Skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Łączna

Numer budynku pracodawcy: 28

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.12.2015

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR SKŁADARKO - SKLEJARKI KRZYŻOWEJ - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny , prace konserwatorskie i porządkowe wokół stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Łódź (łódzkie)

ELEKTROMONTER LINII KABLOWYCH - od 2 000 PLN

ułożenie kabli ziemnych, wykopy
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Kalinówka (lubelskie)

ADMINISTRATOR SIECI - od 2 500 PLN

Znajomość systemu Linux na poziomie administratora: umiejętność pisania skryptów (BASH, Perl, Python), znajomość zagadnień routingu dynamicznego, mile widziana umiejętność programowania (C, C++), umiejętność konfiguracji switchy inteligentnych (D-Link, Cisco), znajomość systemów rodziny Windows w stopniu bardzo dobrym. Miejsce wykonywania pracy: Gliwice i Zabrze. Umowa zlecenie lub umowa o pracę na okres próbny. Praca w godz. 09.00-17.00. Pracodawca oferuje: służbowy samochód, komputer, telefon. Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą.
kontakt przez PUP - 2015-11-13 - Gliwice (śląskie)

ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

Wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kraków (małopolskie)

KELNER - do 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku zgodnie z art. 150f ustawy.Wykształcenie zawodowe; obsługa gości, cateringu; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice (Lotnisko)
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Gliwice (śląskie)

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH PRZECIWKRADZIEŻOWYCH/STAŻ - 997,4 PLN

instalowanie i konfigurowanie systemów alarmowych przeciwkradzieżowych
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Majdan Trzebieski (lubelskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

układanie kostki brukowej; niwelacja terenu; prace ogólnobudowlane.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Trzcianka (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY OBSŁUGUJĄCY TESTER DIAGNOSTYCZNY - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, obsługa komputera diagnostycznego.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK PRAC ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

Technik prac administracyjnych
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze w Budownictwie.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Bielany (małopolskie)

ASYSTENT PRAWNY - od 1 850 PLN

sporządzanie umów, protokołów, projektów

HYDRAULIK - 997,4 PLN

Hydraulik
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Leżajsk (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

PRACE PORZĄDKOWE NA TERENIE GMINY, ODKRZACZANIE I ODMULENIE ROWÓW I CIEKÓW WODNYCH, PRACE PORZĄDKOWE NA TERENACH GMINNYCH ZABUDOWANYCH, LEŚNYCH I ZIELONYCH, DROGACH I CHODNIKACH.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Kamieniec Ząbkowicki (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Prowadzenie biura, rozmowy z klientem, analiza danych
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Kraków (małopolskie)

MONTER - od 1 850 PLN

prace związane z montażem konstrukcji budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

praca w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Międzybrodzie Bialskie (śląskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Wleń (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 925 PLN

Diagnostyka elektroniki samochodowej, naprawa zawieszenia, montaż szyb samochodowych, naprawa systemów hamulcowych, naprawa samochodów 4x4, wymiana rozrządu, wymiana sprzęgła, naprawa główna silnika, diagnostyka wtrysków (diesla), regeneracja skrzyń automatycznych, naprawa przekładni kierowniczej
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

Plantowanie, obsiewanie trawą, rozkładanie kruszywa, wykańczanie nawierzchni brukowych, wykonywanie naprawy lub rozbiórki nawierzchni brukowych
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Teniatyska (lubelskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Nowy Targ (małopolskie)

POSADZKARZ - od 2 000 PLN

obsługa agregatu posadzkarskiego
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

KONSULTANT / AGENT SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ - od 1 850 PLN

bezpośrednie reagowanie na potrzeby Klienta, przygotowywanie i dowóz towarów, przyjmowanie reklamacji itp.
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Krzeszów (dolnośląskie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - od 11 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość obsługi maszyn produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Dębowiec (wielkopolskie)

SANITARIUSZ SZPITALNY - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kłodzko (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 040 PLN

prace budowlane-przygotowanie terenu i obiektu pod budowę, prace porządkowe, transportowanie materiałów budowlanych, mieszanie, wylewanie i rozcieranie np.betonu, gipsu, montaż płyt warstwowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Zbrosza Duża (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- nabycie widzy z zakresu przyjmowania, oznaczania i rejestrowania dokumentów wpływających do PT KRUS w Zgierzu,- banycie wiedzy z zakresu ustalania obowiązku ubezpieczenia, wydawania decyzji o podlaganiu i wyłączaniu z ubezpieczenia społecznego rolników, prowadzenia ewidencji ubezpieczonych,- nabycie wiedzy z zakresu ustalania prawa do świadczeń, wypłata świadczeń krótkoterminowych,- nabycie wiedzy z zakresu rozliczania składek na ubezpieczenia społeczne rolników,- nabycie wiedzy z zakresu archiwizowania dokumentacji spraw załatwionych.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Zgierz (łódzkie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 1 850 PLN

pomoc przy pracach konserwacyjnych i naprawczych
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Milicz (dolnośląskie)