Praca ASYSTENTKA ZARZĄDU Białystok BUDREX-KOBI Sp. z o.o.

Hetmańska 92, 15-727 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: prowadzenie sekretariatu, obsługa biura

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA ZARZĄDU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białystok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Białystok

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Białystok

Zawód: sekretarka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa urządzeń biurowych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
obsługa urządzeń biurowych, j.angielski lub rosyjski mile widziany

Nazwa pracodawcy: BUDREX-KOBI Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv przesłać mailem: kamil.bezubik (at) budrex-kobi.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Adres strony pracodawcy: www.budrex-kobi.pl

Ulica pracodawcy: Hetmańska

Numer budynku pracodawcy: 92

Profil działalności pracodawcy:
budowa i przebudowa obiektów inżynierskich w obrębie dróg

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Zawód wykonywany przez pracownika: sekretarka

Podobne oferty pracy

Barista -

w kawiarni SO COFFEE w: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Katowicach, Opolu, Dąbrowie Górniczej, Częstochowie, Sosnowcu, Pyrzowicach, Koszalinie, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Luboniu, Komornikach, Szczecinie, Bielsku-Białej, Białymstoku, Krakowie i Kielcach Kogo szukamy? Osób otwartych, zaangażowanych, nastawionych pozytywnie do świata, Chętnych do nauki, lubiących wyzwania, nie bojących
SO! COFFEE - 2016-10-29 - Białystok (podlaskie)

REFERENT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Białystok (podlaskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU - od 1 850 PLN

Planowanie i koordynacja kampanii reklamowych, budowanie wizerunku firmy w sieci, współpraca z agencjami reklamowymi, portalami internetowymi, prasą, rozwój aktualnych kanałów komunikacji i promocji oraz wymyślanie nowych możliwości promowania produktów, obsługa mediów społecznościowych i strony www, aktywne działanie w środowisku Google, przyjmowanie zamówień na produkty: bezpośrednio, telefonicznie, internetowo.
"HORT - CAFE" S.J. Teresa i Stanisław Komar - 2016-02-10 - Białystok (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 500 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Białystok (podlaskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

praca na magazynie owoców i warzyw, przygotowanie zamówień dla klientów
"TAG" Spółka Jawna Małgorzata Cemer, Albert Cemer - 2016-06-14 - Białystok (podlaskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

samodzielne stanowisko
FRYZJERSTWO DAMSKO - MĘSKIE Marzena Rudzińska - 2016-02-25 - Białystok (podlaskie)

PRAKTYKANT W SAMODZIELNYM REFERACIE POSTĘPOWAŃ PODATKOWYCH - nieodpłatny

1. Zapoznanie się z regulaminem pracy2. Zapoznanie się z obiegiem dokumentów i ich ewidencją w komórce organizacyjnej3. Kompletowanie, segregowanie, archiwizowanie dokumentów4. Obsługa systemów informacyjnych stosowanych w urzędzie skarbowym5. Zapoznanie się z wynikającymi z przepisów procedurami załatwiania spraw
IZBA SKARBOWA W BIAŁYMSTOKU - 2015-12-01 - Białystok (podlaskie)

SPRZĄTACZ OBIEKTÓW - KONSERWATOR ZIELENI - od 1 850 PLN

codzienne sprzątanie 2 obiektów rekreacyjno sportowych, 1 obiektu usługowego, 2 budynków mieszkalnych. Pielęgnacja zielenie oraz koszenie trawy, drobne prace tzw. złota rączka
AGIS NIERUCHOMOŚCI AGNIESZKA KAMIŃSKA - 2016-05-31 - Białystok (podlaskie)

OPIEKUN FINANSOWY -

Zadania: pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych aktywna sprzedaż produktów finansowych udział w akcjach marketingowych sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Wymagania: wykształcenie średnie doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane w branży fina
Stefczyk Finanse - 2016-10-14 - Białystok (podlaskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI PUNKTU PRZYJĘĆ ODZIEŻY - od 2 300 PLN

przyjmowanie i wydawanie odzieży oraz obsługa klientów
Firma "Absolut" Wojciech Stasiełuk / Pralnia VIVA EKOLOGIA - 2015-11-17 - Białystok (podlaskie)

MAGAZYNIER - HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

Hurtownia biżuterii, art. modniarskich. Sprzedaż hurtowa
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Białystok (podlaskie)

NAUCZYCIEL INFORMATYK - od 20 PLN

Prowadzenie zajęć na kierunku Technik Informatyk z przedmiotów:- Systemy operacyjne- Urządzenia techniki komputerowej- Diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej
Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" w Białymstoku - 2016-10-20 - Białystok (podlaskie)

ASYSTENTKA ZARZĄDU - do 2 000 PLN

Korespondencja w języku angielskim i arabskim. Organizacja i administracja biurem. Tłumaczenie dokumentów. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i arabskiego. Wykształcenie wyższe - administracja. doświadczenie zawodowe 3 lata.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Ząbki (mazowieckie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 850 PLN

x
Jaz-Bud Sp. z o.o. - 2016-07-29 - Białystok (podlaskie)

MALARZ - od 1 850 PLN

FADBET Spółka Akcyjna - 2016-08-08 - Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż produktów spozywczych w sklepie całodobowympraca na 3 zmiany
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Białystok (podlaskie)

OPERATOR NICIARKI - od 1 850 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Białystok (podlaskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

produkcja posiłków - kuchnia polska
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Białystok (podlaskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 2 400 PLN

prowadzenie akt osobowych, sprawdzanie ewidencji czasu pracy, rozliczanie wynagrodzeń, rozliczanie z ZUS, PFRON, sporządzanie deklaracji PIT
Biuro Rachunkowe Monika Kaca - 2016-04-13 - Białystok (podlaskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Białystok (podlaskie)

ROZBIERACZ DROBIU - od 1 850 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Białystok (podlaskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed