Praca ASYSTENT KSIĘGOWEGO Słubice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Asystent księgowego

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KSIĘGOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słubice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słubicki

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 20.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Mickiewicza 3, 69-100 Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek o zorganizowanie stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: słubicki

Gmina pracodawcy: Słubice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słubice

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SZLIFIERZ KAMIENIA - od 1 850 PLN

obróbka kamienia naturalnego,fazowanie,polerowanie kamienia,montowanie elementów granitowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Danków (śląskie)

KOSMETYCZKA - do 1 850 PLN

Zabiegi kosmetyczne. Wykształcenie Wyższe, mile widziane doświadczenie, kurs kosmetycznyz nowoczesnych metod pielęgnacji ciała
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Mysłowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- obsługa klientów - sprzedaż towaru- ekspozycja towaru- obsługa kasy fiskalnej- obsługa terminala kart płatniczych- dbałość o porządek iczystość w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MONTER KONSERWATOR INSTALACJI I SPRZĘTU P.POŻ. - do 1 850 PLN

sprawadzanie stanu technicznego, konserwacja oraz montaż instalacji i sprzętu ppoż.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Chorzów (śląskie)

SZLIFIERZ - POLERNIK - od 1 850 PLN

szlifowanie, polerowanie elementów przy produkcji balustrad ze stali nierdzewnej
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Stare Babice (mazowieckie)

SZWACZKA MASZYNOWA - 997,4 PLN

Szwaczka maszynowa
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Skrwilno (kujawsko-pomorskie)

PIZZERMANN - do 1 850 PLN

przygotowaie i wyrób pizzy
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Radomsko (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 900 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Białobrzegi (mazowieckie)

PRACOWNIK CENTRUM OBSŁUGI TELEFONICZNEJ (KONSULTANT CONTACT CENTER) - od 1 850 PLN

sprzedaż produktów i usług, doradztwo przy wyborze produktów i usług, przyjmowanie zamówień i zgłoszeń reklamacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Lublin (lubelskie)

RECEPCJONISTA-ZOBOW. PO STAŻU - od 1 850 PLN

zgodny z zakresem zadań
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

DEKORATOR WNĘTRZ - od 1 850 PLN

opracowywanie inwentaryzacji pod projekty wnętrz, wykonywanie koncepcji aranżacji wnętrz, projetów wystroju wnętrz w oparciu o wykorzystanie programow komputerowych np. Cad Dekor Pro, drukowanie i składanie dokumentacji projektowej, oprawa dokumentacji projektowej
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Przemyśl (podkarpackie)

SPRZEDAWCA-OFERTA WYŁĄCZNIE DLA OSOBY KTÓRA ODBYWAŁA STAŻ U PRACODAWCY - od 925 PLN

samodzielna obsługa kas fiskalnych, sporządzanie raportów kasowych niefiskalnych, zamawianie towarów,
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Nielubia (dolnośląskie)

OGRODNIK - od 2 300 PLN

cięcie fitosanitarne,formujące,pielęgnacyjne, obsługa maszyn ogrodniczych,koszenie trawników
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Kraków (małopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

pomoc przy codziennych czynnościach, posiłkach, zabawie, sprzątanie po posiłkach, zabawie, pomoc przy czynnościach samoobsługowych dzieci
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Bolesławiec (dolnośląskie)

BARMAN - od 2 000 PLN

wydawanie napoi,obsługa gości restauracyjnych,obsługa ekspressu do kawy,obsługa systemów Gastro
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Częstochowa (śląskie)

OPERATOR WTRYSKARKI/ OPERATOR PRASY - od 2 000 PLN

Wyjmowanie wypraski deski z maszyny i gratowanie krawędzi deski.
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

ELEKTROMONTER NA BUDOWIE OSIEDLA MIESZKANIOWEGO - do 1 860 PLN

Układanie trasy kablowej dla instalacji elektrycznej, układanie i łączenie przewodów zgodnie z dokumentacją techniczną, kucie bruzd w ścianach. Praca przez 155 godzin w miesiącu.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Wrocław (dolnośląskie)

OPERATOR DRUKAREK - od 2 000 PLN

sprawdzanie zabezpieczeń i wyłączników awaryjnych drukarek, dezynfekcja i czyszczenie miejsc bepośredniego kontaktu z produktem, sprawdzanie i przygotowywanie farb do nadruku wg podanego wzornika dla klienta
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Poniatowa (lubelskie)

KASJER-SPRZEDAWCA- STAŻ - 997,4 PLN

WYKŁADANIE TOWARÓW, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, OBSŁUGA KLIENTÓW, UKŁADANIE I UTRZYMANIE PORZĄDKU NA MAGAZYNIE
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

PRACOWNIK II STOPNIA - od 1 850 PLN

Pomoc administracyjna w Wydziale Architektury i Budownictwa
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

Ekspedientka
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Kocmyrzów (małopolskie)

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Obsługa sekretariatu. Obsługa interesantów. Obsługa urządzeń biurowych. Pomoc przy realizacji projektów unijnych.
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Płock (mazowieckie)

ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

pielęgnacja drzew i usuwanie krzakow w pasach drogowych, utrzymanie czystosci ulic, drożności ścieków, przepustów, wymiana lub ustawianie znaków drogowych
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Gostynin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 057 PLN

Sprzedaż.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Olesno (opolskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

obsługa ladowarki
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Charzykowy (pomorskie)

FRYZJER - od 2 500 PLN

strzyżenie zgodniw z kolekcją hairsonality Montibello, koloryzacje zgodnie z kolekcją Montibelloobsługa infrazonu barbieroupięcia futurystyczne
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Łódź (łódzkie)

POMOC SPRZEDAWCY - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klineta
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Pszczyna (śląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Pasym (warmińsko-mazurskie)