Praca ASYSTENT KOSMETOLOGA Mława kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: według wniosku

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KOSMETOLOGA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mławski

Zawód: kosmetolog

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 07.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Wyspiańskiego 7, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do odbycia stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: mławski

Gmina pracodawcy: Mława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mława

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kosmetolog

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Wykształcenie zawodowe; minimum roczne doświadczenie zawodowe; prawo jazdy kat. B; uprawnienia montera instalacji sanitarnych; zdolność do pracy na wsokości; montaż instalacji sanitarnych w budynkach mieszkalnych oraz przemysłowych; miejsce pracy teren Śląska; baza Gliwice; umowa na czas określony;
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zapoznanie z zasadami bhp, zapoznanie z zasadami space management, utrzymanie czystości na sali sprzedaży i zapleczu, pomoc w przyjmowaniu dostaw, obsługa klienta (bez obsługi kas), aktualizacja cen towarów, dbałość o prawidłową ekspozycję towarów, kontrolowanie terminów przydatności towarów do spożycia
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Ruda Śląska (śląskie)

FOTOGRAF - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Warszawa (mazowieckie)

1176U PRAC. OBSŁUGI SOLARIUM - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Radom (mazowieckie)

STAŻ - TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

PRACA W WYDZIALE PODATKÓW I OPŁAT LOKALNYCHZapoznanie się z regulaminem organizacyjnym Urzędu Miasta, regulaminem pracy Urzędu, przepisami bhp i ppoż;Pomoc przy obsłudze stron, wykonywanie prac biurowych, rejestracja poczty przychodzącej do Wydziału, archiwizacja dokumentów, sporządzanie korespondencji w zleconych sprawach oraz prowadzenie korespondencji elektronicznej w zakresie poiwerzonych zadań.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Chorzów (śląskie)

ELEKTRONIK-MONTER - od 1 850 PLN

montaż specjalistycznych aparatów telefonicznych
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - WYKRAWACZ - od 462,5 PLN

rozbiór drobiu, czyszczenie porcji, produkcja kebaba
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Chrzanów (wielkopolskie)

PIEKARZ - od 2 200 PLN

wypiek i obsługa pieca, zarabianie i produkcja pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

HYDRAULIK - od 1 300 PLN

Osoba odpowiedzialna za wykonywanie instalacji c.o. systemem KAN-THERM w brygadach 3-5 osobowych ukraińsko - języcznych
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Ząbki (mazowieckie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

szycie firan i zasłon
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA. - od 1 900 PLN

Obsługa klientów, utrzymanie porządku w lokalu gastronomicznym.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

LOGISTYK - 997,4 PLN

zgz programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Głogów (dolnośląskie)

KELNER - do 1 850 PLN

obsługa gości hotelu i restauracji, imoprez zorganizowanych np. bale, wesela itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Legnica (dolnośląskie)

FREZER - 997,4 PLN

oferta stażu: wyknywanie prac frezerskich, zaznajomienie się z dokumentacją technologiczną
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Ujście (wielkopolskie)

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Cieszyn (śląskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac dekarskich
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Strzałkowo (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - do 2 400 PLN

Przyjmowanie towarów do magazynu i wydawanie.Pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Wieprz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa klienta w sklepie z art. dekoracyjnymi;
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Zgorzelec (dolnośląskie)

WYCHOWAWCA PRZEDSZKOLNY - 997,4 PLN

Sprawowanie opieki nad dziećmi, organizowanie i przygotowywanie zajęć dydaktycznych przy wykorzystaniu muzyki i plastyki, kształtowanie u dzieci prawidłowych nawyków i przyzwyczajeń, współpraca z rodzicami.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Michałowice (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Końskie (świętokrzyskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

1. Pobieranie surowców i półproduktów do produkcji kulinarnych.2. Zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych.3. Obróbka wstępna surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna).4. Posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami przy przygotowywaniu potraw i napojów oraz bieżąca konserwacja tych urządzeń.5. Wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych.6. Sporządzanie potraw kuchni regionalnych, kuchni polskiej i innych narodów oraz podstawowych potraw dla różnych diet.7. Utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy (mycie, wyparzanie, suszenie i polerowanie naczyń oraz sprzętu kuchennego), a także porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych po zakończeniu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Babi Dół (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO ( 1/2 ETATU) - od 925 PLN

Przewóz towarów.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Tychy (śląskie)

MAGAZYNIER - HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

Kontakt z klinetami zagranicznymi z Ukrainy i Rosji, przygotowywanie i wysyłka zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Godziesze Małe (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

obsługa klienta na podjeździe, tankowanie paliwa, gazu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Węgrów (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Bieżące utrzymanie dróg i ulic
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 750 PLN

wykładanie asortymentu na sklep
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY DETALICZNEJ - 997,4 PLN

Pomoc w przyjmowaniu i liczeniu towaru, umiejętność rozłożenia towaru w sklepie, utrzymywanie czystości, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Płock (mazowieckie)

TAPICER - od 1 850 PLN

Tapicerowanie mebli,obsługa maszyn i urządzeń,ustalanie konstrukcji różnych podłoży,wykonywanie podłoża oraz warstwy tapicerskej z układem tapicerskim bezsprężynowym i sprężynowym,montaż elementów.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Andrychów (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed