Praca ASYSTENT KOORDYNATORA PROJEKTU DOFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ Siedlce kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
prowadzenie spraw Biura Projektu pod nadzorem koordynatora, prowadzenie dokumentacji projektowej, wsparcie w działaniach rekrutacyjno-promocyjnych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT KOORDYNATORA PROJEKTU DOFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siedlce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Siedlce

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.11.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Pozostali pracownicy obsługi biurowej

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), administracyjne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Oferta stażu przeznaczona dla osób do 30 roku życia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Kazimierza Pułaskiego 19/21, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Siedlce

Gmina pracodawcy: Siedlce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siedlce

Ulica pracodawcy: Kazimierza Pułaskiego

Numer budynku pracodawcy: 19/21

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - od 1 850 PLN

praca w zakłądzie produkcyjnym
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Myślenice (małopolskie)

KOWAL - 2 500 - 4 000 PLN

Obsługa urządzeń kuźniczych.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

obsługa maszyn szyjących
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA- SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - STAŻ - 997,4 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, OBSŁUGA KASY, ZAMAWIANIE, ODBIERANIE TOWARU
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

POMOCNIK KUCHARZA - od 2 000 PLN

pomoc w kuchni, dbanie o czystość w kuchni, kontakt z klientami z Azji, kontakt z dostawcami towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZEGO - od 1 850 PLN

zlecanie prac i koordynowanie ich wykonywania, prowadzenie gospodarki remontowej, planowanie i dokonywanie zakupów inwestycyjnych
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Żuromin (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 750 PLN

wybijanie anod kulowych, płaskich
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Katowice (śląskie)

628S PRACOWNIK MAGAZYNU - od 2 069 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Pionki (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWO-BIUROWY - od 2 058 PLN

przygotowywanie, wprowadzanie towaru do systemu SYMFONIA, ometkowanie i zabezpieczanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO C+E - od 1 850 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: transport międzynarodowy przerzuty, 8 tyg. praca - 2 tyg. wolne, kierowca ciągnika siodłowego w celu perfekcyjnie wykonania usługi transportowej, dbałość o powierzony sprzęt, sprawdzenie i zabezpieczenie towaru, prawidłowe wypełnianie dokumentów transportowych, bezpieczna i ekonomiczna jazda, używanie języka ukraińskiego w mowie i piśmie; WYMAGANIA: 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowcy kat. C+E, badania lekarskie, psychotesty, karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji zawodowej, biegła znajomość języka ukraińskiego w mowie i piśmie; MIEJSCE PRACY: Unia Europejska z możliwością rozwinięcia się na Ukrainę
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Kośmidry (śląskie)

MURARZ- MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ - od 2 000 PLN

tyczenie fundamentów, obsługa maszyn budowlanych , montaz i demontaz instalacji i urzadzeń do przerobu bomasy roślinnej wedłu dokumentacji dopuszczonej w języku rosyjskim, wykonywanie murów pełnych
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Smykówko (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK DS SPRZEDAŻY (S) - 997,4 PLN

Wsparcie sprzedaży produktów, pozyskiwanie nowych klientów, przygotowanie ofert handlowych, utrzymywanie stałych relacji z klientami, analiza skuteczności, prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Tarnów (małopolskie)

*KONSULTANT DS. UBEZPIECZEŃ (STAŻ) - 997,4 PLN

pomoc przy organizacji pracy biura, obsługa klienta indywidualnego
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Lubin (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Szydłowiec (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

obsługa maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Więcławice Dworskie (małopolskie)

MONTAŻYSTA - od 12 PLN

pomoc przy montowaniu kabin prysznicowych, balustrad, przeszkleń, drzwi, luster, paneli itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Ruda Śląska (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

zgzodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Żuromin (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 1 000 PLN

montowanie konstrukcji drewnianych, metalowych i żelbetowych z elementów prefabrykowanych, renowacja lub rozbiór elementów konstrukcji
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Piaseczno (mazowieckie)

BARMAN - PRACOWNIK PUNKTU BUCHMACHERSKIEGO - od 1 850 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZ/-KA - od 1 850 PLN

sprzatanie pomieszczeń magazynowych; układanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Kraków (małopolskie)

INŻYNIER BUDOWY - STAŁE URZĄDZENIA GAŚNICZE GAZOWE - od 3 500 PLN

nadzór nad prowadzonymi pracami instalatorskimi, prowadzenie dokumentacji budów
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Kraków (małopolskie)

ROZDZIELCO -KROJCZY - od 1 850 PLN

kompletacja wykroi, kontrola wykroi, krojenie tkanin i skór.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Barlinek (zachodniopomorskie)

LEKARZ WETERYNARII - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie wyższe kierunkowe; zakres obowiązków: leczenie małych zwierząt; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Zabrze
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

wymiana opon, wulkanizacja
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Kałuszyn (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 1 100 PLN

Prowadzenie negocjacji z dostawcami i odbiorcami towarów i usług, przygotowywanie i zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Niedrzwica Duża (lubelskie)

STAŻ - URZĘDNIK UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH NA STANOWISKU DS. USTALANIA UPRAWNIEŃ I WYPŁATY ZASIŁKÓW - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, wykonywanie czynności pomocniczych w Wydziale Zasiłków, zapoznanie z zasadami obiegu informacji i obiegu dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Chorzów (śląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - STAŻ FP - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK I STOPNIA DS OBYWATELSKICH I REJESTRACJI STANU CYWILNEGO - od 1 850 PLN

pracownik I stopnia ds obywatelskich i rejestracji stanu cywilnego
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed