Praca ASYSTENT KIEROWNIKA BUDOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg harmonogramu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KIEROWNIKA BUDOWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie wyższe: budownictwo lądowe,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków, sprzatanie, zmywanie
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Ciechanów (mazowieckie)

PRACOWNIK LEŚNY - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Goszowice (opolskie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - od 2 000 PLN

przygotowywanie potraw rodem z Jemenu
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Radom (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN - 2 300 - 2 700 PLN

prace manualne, obsługa maszyn, kontrola jakości (branża- części samochodowe)
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Leszno (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - do 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów kosmetycznych,manicure i pedicure
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Układanie dokumentów księgowych,dekretacja wprowadzanych dokumentów do systemu,księgowanie,sporządzanie rejestrów i ewidencji podatkowych,sporządzanie sprawozdań.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Lublin (lubelskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

w/zakresu
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Radomsko (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

w/d stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Sienno (mazowieckie)

PROJEKTANT UX - od 18 000 PLN

Wspołpraca z zaespołem skladającego się z menadżerów, programistów, projektantów UI i specjalistów UX, pomoc menadżerom produktów w ocenie kryteriów sukcesu i priorytetów skutecznego planu łączącego krótkoterminowe i długoterminowe doświadczenia, udział w procesach, które mają zapewnić ciągły wzrost w dziedzinie użyteczności a tym samym zadowolenia klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Kraków (małopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA OFERTA WYŁĄCZNIE DLA OSOBY, KTÓRA ODBYŁA STAŻ U PRACODAWCY - od 925 PLN

Opieka nad dziećmi w czasie zabaw i spacerów, pomoc przy czynnościach samoobsługowych dzieci, wykonywanie dekoracji w przedszkolu, utrzymanie bieżącego porządku w sali zabaw.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Głogów (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 000 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Pielgrzymka (dolnośląskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

MUROWANIE I TYNKOWANIE OBIEKTÓW BUDOWLNYCH MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Wołów (dolnośląskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Lutomierz (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SZPACHLARZ - od 2 500 PLN

rozbiórka ścianek, zbijanie tynków, wykonywanie szpachli tynkarskich, gładzenie ścian, przygotowanie ścian do malowania
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Wirów (zachodniopomorskie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

Załadunek samochodów ciężąrowych. Prace demontażowe konstrukcji stalowych, wyburzenia obiektów budowlanych, wyrównywanie terenu, praca na terenie miasta Wrocławia, oddelegowanie na terenie powiatu wrocławskiego oraz całego kraju w ramach pełnego oddelegowania.Praca na umowę o pracę, praca na dwie zmiany w godz. 8:00-16:00, 16:00-22:00.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Wrocław (dolnośląskie)

POZOSTALI SPRZEDAWCY SKLEPOWI (EKSPEDIENCI) - 997,4 PLN

praca wg. programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Lubaczów (podkarpackie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

murowanie, tynkowanie, montaz zbrojenia, prace ciesielskie
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK STOLARZA-MONTERA - od 2 000 PLN

prace z narzędziami stolarskimi, prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Poznań (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Budowa metalowych konstrukcji, konserwacja i naprawa konstrukcji metalowych, konserwowanie elementów maszyn i urządzeń, profilowanie blachy
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - 997,4 PLN

demontaż prostych urzadzeń elektrycznych, montaż rozdzielnic, układanie przewodnic pod tynkiem, prace montażowe ze schemaami elektrycznymi, montaż koryt.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Wejherowo (pomorskie)

POMOC KUCHENNA/ZMYWAJĄCA - od 2 000 PLN

mycie zastawy stołowej i kuchennej. Obróbka jarzyn
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie średnie, komunikatywność, zainteresowanie modą, umiejętność obsługi komputera.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Racibórz (śląskie)

DYSTRYBUTOR - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Dystrybutor - magazynier
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Mońki (podlaskie)

KELNER - od 1 850 PLN

BEZPOŚREDNIA OBSŁUGA KLIENTA
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Opolnica (dolnośląskie)