Praca ASYSTENT KIEROWNIKA BUDOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg harmonogramu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KIEROWNIKA BUDOWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie wyższe: budownictwo lądowe,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POMOCNIK PIEKARZA - 997,4 PLN

wykonywanie zadań związanych z wytwarzaniem i wypiekiem różnych wyrobów pieczywa, obsługa pod nadzorem maszyn i urządzeń w produkcji wyrobów piekarskich itp
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODOWEGO - do 1 850 PLN

Diagnostyka, naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN MEDYCZNY - od 1 850 PLN

opieka i pielęgnacja osób starszych, pomoc przy spożywaniu posiłków, toaletyy poranne i wieczorne, utrzymanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Zakopane (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Goworowo (mazowieckie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 000 PLN

Produkcja mebli. Praca w godz. 7:30-15:30
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Kolbuszowa (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 500 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Piaseczno (mazowieckie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Prace stolarskie
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Prudnik (opolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 200 PLN

Opieka nad funkcjonowaniem biura,wykonywanie obowiązków biurowo-administracyjnych.Tworzenie dokumentów ,ofert w j. polskim, rodsyjskim, ukraińskim. Rejestracja dokumentacji. Korespondencja oraz współpraca z klientami z Europy Wschodniej. Komunikatywność, otwartość, chęć współpracy, twórczość.Min. rok doświadczenia na stanowisku.
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Białobrzegi (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Kadzidło (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Gniezno (wielkopolskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 1 850 PLN

rozwożenie towaru, naprawa aut, dbanie o czystość stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Wiórek (wielkopolskie)

ZBROJARZ/BETONIARZ - od 1 850 PLN

cięcie, gięcie i wiązanie zbrojeń, przygotowanie szalunku do zbrojenia (oczyszczanie, nasmarowanie, pomiar formy), zabudowanie zbrojenia, zabudowanie akcesoriów, zalanie elementów betonem
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Świętochłowice (śląskie)

DYSTRYBUTOR - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Dystrybutor - magazynier
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Mońki (podlaskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Babiak (warmińsko-mazurskie)

KELNERKA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR PRAS - do 1 850 PLN

pracownik wykonujący prace przy produkcji wyrobów gumowych
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Pelplin (pomorskie)

POMOC WYCHOWAWCY GRUPY PRZEDSZKOLNEJ - 997,4 PLN

Pomoc wychowawcy grupy przedszkolnej
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Warszkowo (zachodniopomorskie)

KIEROWCA MECHANIK - do 1 850 PLN

Wykształcenie zawodowe, średnie; kurs na przewóz rzeczy, prawo jazdy kat. A,B,C,CE, D,E; biegła znajomość jęz. ukraińskiego, komunikatywna jęz. angielskiego i niemieckiego; znajomość technicznej obsługi pojazdu; zakres obowiązków: praca na terenie budowy oraz w ruchu drogowym, codzienna obsługa techniczna pojazdu; miejsce pracy: Przyszowice, ew. delegacje UE, kraje wschodu;
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Gliwice (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wznoszenie budynków
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Oblęgorek (świętokrzyskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

- wykładanie towaru na półki- drukowanie opisu towarów;- segregacja dokumentów handlowych;- wydawanie z magazynu;- obsługa klienta indywidualnego;- sprzedaż towaru na paragon;- obsługa klienta biznesowego - sprzedaż na faktury.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Oświęcim (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH. - 997,4 PLN

Przygotowywanie dokumentów do archiwum zakładowego.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Białośliwie (wielkopolskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - 997,4 PLN

Zgodnie z programen stażu m.in:-rozpoznanie gatunków drewna-dostosowanie zespołów traku taśmowegho-okręślanie sprzegu pił- wykonywanie obróbki wstępnej materiału wkładowego-wykonywanie bieżącej konserwacji traku taśmowego
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Rycerka Dolna (śląskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta i kasy fiskalnej, rozkładanie towaru, dbanie o porządek na sklepie
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Pszczyna (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

pielegnacja zieleni gminnej,prace porzadkowe,nasadzanie drzew i krzewów
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Michów (lubelskie)

TECHNIK ELEKTRONIK - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

Przygotowanie gabinetu do pracy lekarza; asystowanie podczas wykonywanych zabiegów; dezynfekcja, mycie i sterylizacja narzędzi; praca w informatycznym systemie mMedica; wprowadzanie wizyt do systemu informatycznego; rozliczanie wizyt; prowadzenie innej dokumentacji medycznej.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Sławków (śląskie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

praca związana z obsługą koparki
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Gubin (lubuskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed