Praca ASYSTENT/KA PREZESA ZARZĄDU Kielce QUANTUM INVESTMENT Sp. z.o.o

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na brodziki.

Stanowisko: ASYSTENT/KA PREZESA ZARZĄDU

Wynagrodzenie: 2 000 - 5 000 PLN

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie informacji, opracowanie dokumentacji, wyjazdy szkoleniowe, analizy, sprawy administracyjne. Kontakt tel. 791 750 700 lub e-mail: info (at) quantum-management.com.pl

Data publikacji: 2015-12-11

Lokalizacja: Kielce (świętokrzyskie)

Pracodawca: QUANTUM INVESTMENT Sp. z.o.o

Al. Solidarności 34, 00-001 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie informacji, opracowanie dokumentacji, wyjazdy szkoleniowe, analizy, sprawy administracyjne. Kontakt tel. 791 750 700 lub e-mail: info (at) quantum-management.com.pl

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: ASYSTENT/KA PREZESA ZARZĄDU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: asystent zarządu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 5 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Asystent zarządu

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: łatwość nawiązywania kontaktów

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_1: kreatywność

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_2: chęć do pracy

Nazwa pracodawcy: QUANTUM INVESTMENT Sp. z.o.o

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Solidarność 34, 25-004 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Solidarność

Numer budynku pracodawcy: 34

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent zarządu