Praca ASYSTENT/KA KIEROWNIKA PRODUKCJI Bochnia COTTONPRODUCT s.c

Wygoda 147a, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją produkcji, prowadzenie ewidencji produktów, raportowanie realizacji zleceń

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT/KA KIEROWNIKA PRODUKCJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bochnia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bocheński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bochnia

Zawód: kierownik produkcji w przemyśle

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_2: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0:
umiejętność obsługi komputera, b. dobra znajomość programów MC OFFICE szczególnie EXCEL

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie mim średnie bez ograniczeń, mile widziane doświadczenie w branży odzieżowejOkres próbny 3 m-ce z możliwościa pracy stałej.

Nazwa pracodawcy: COTTONPRODUCT s.c

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: bocheński

Gmina pracodawcy: Bochnia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bochnia

Adres strony pracodawcy: www.cottonproduct.pl

Ulica pracodawcy: Wygoda

Numer budynku pracodawcy: 147a

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja pozostałej odzieży wierzchniejSzycie odzieży sportowej , ochronnej i innej.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Zawód wykonywany przez pracownika: kierownik produkcji w przemyśle