Praca ASYSTENT INŻYNIERA W DZIALE KONTROLI JAKOŚCI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg harmonogramu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT INŻYNIERA W DZIALE KONTROLI JAKOŚCI

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prace administracyjne
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Płock (mazowieckie)

SPAWACZ - PRUSZKÓW - od 1 000 PLN

Spawanie elementów metalowych metodą gazową, naprawa elementów wczesnej spawaczy z żelaza, żeliwa i metalu. Praca 20 godzin tygodniowo, dwuzmianowa.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Gdańsk (pomorskie)

WOŹNA ODDZIAŁOWA - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

DORADCA FINANSOWY - do 350 PLN

sprzedaż produktów finansowych, planowanie sprzedazy w oparciu o załozone cele, realizacja strategii firmy na podległym terenie(wynagrodzenie prowizyjne)
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Chorzów (śląskie)

BARMAN - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Kurzętnik (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 2 000 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Łobez (zachodniopomorskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - do 1 850 PLN

Dowóz towarów do sklepów.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Oleszyce (podkarpackie)

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU / KLUBIE DZIECIĘCYM - od 1 850 PLN

prowadzenie zajęć i zabaw dla dzieci, karmienie, przewijanie, mycie, układanie do snu, opracowywanie i realizacja programu edukacyjnego.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Okonek (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Prace gospodarcze i porządkowe na terenie gminy.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Włodawa (lubelskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI GOSPODARCZEJ - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy i łazienek oraz terenów wokół komisariatu, odśnieżanie w okresie zimowym, codzienne wynoszenie odpadów i śmieci, mycie okien 3 razy w roku, pranie zasłon i firan, czyszczenie żaluzji. Miejsce wykonywania pracy : Komisariat Autostradowy w Gliwicach (skrzyżowanie autostrady A-1 z DK-88). Brak możliwiości dojazdu do Komisariatu komunikacja miejską. Umowa o pracę na zastępstwo.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Gliwice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Gręboszów (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodnie z wnioskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Strąkowa (dolnośląskie)

DOZORCA - od 925 PLN

dozór terenu zakladu
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Łask (łódzkie)

MURARZ-TYNKARZ - 1 900 - 2 100 PLN

tynkowanie i murowanie obiektów
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Grodziszcze (lubuskie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

wykonywanie wykopów pod kable energetyczne i przewiertów pod drogami
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Sokolniki (podkarpackie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

Pielęgnacja terenów zielonych
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Grójec (mazowieckie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

wyksz. zawodowe lub inne, uprawnienia SEP (E,D) mile widziane , osoba w wieku 30 a 50 r. życia), profil II
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Raszków (wielkopolskie)

ARCHIWISTA ZAKŁADOWY - od 1 850 PLN

prowadzenie archiwum zakładowego
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Dzierzgoń (pomorskie)

OPERATOR MASZYN - do 12 PLN

Wykształcenie: podstawowe lub zawodowe; doświadczenie brak wymagań; zakres obowiązków: zapewnienie ciągów produkcji pod względem ilościowym i jakościowym, produkcja amortyzatorów do samochodów; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice, ul. Bojkowska
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Gliwice (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie nowych klientów,opracowywanie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Ptaszkowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - do 2 000 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Osiek (małopolskie)

INŻYNIER DS. BADAŃ I ROZWOJU W DZIALE PROJEKTOWYM - od 8 400 PLN

Odpowiedzialny za: zgodność preparatu preparatu matrycowego po analizie dokumentów wymagań klientów, solidną konstrukcję zgodnie z celami ekonomicznymi, wzywany do wszystkich niezbędnych opinii projektowych, upewnianie się, że recenzje konstrukcyjne innych sieci dzieją się w odpowiednim czasie (Zakupowe, Przemysłowe), reprezentowanie funkcji R&D dla silników badanych u klienta pod nadzorem systemu Lidera Technicznego Produktu, raportowanie i esklacja menedżerowi lub R&D w razie potrzeby; odpowiedzialność za szczegółowe planowanie i budżetowanie: udział w identyfikacji potrzeb w zakresie zasobów, urządzeń, inwestycji, stworzenie szczegółowości rozbicia działań w celu zaspokojenia etapów, dalsze działania w celu zaspokojenia dozwolonego budżetu; zarzadzanie współpracownikami.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Skawina (małopolskie)

MŁODSZY KSIĘGOWY (30-) - od 2 200 PLN

prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie deklaracji podatkowych, sporządzanie list płac i deklaracji ZUS
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Tarnów (małopolskie)

REFERENT DS. FAKTUROWANIA (S) - 997,4 PLN

Fakturowanie sprzedaży, wsparcie obsługi działu sprzedaży (tworzenie ofert, wycen, składanie zamówień u dostawców, kontakt z klientem), archiwizacja dokumentacji, inne drobne zadania administracyjno-księgowe
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Tarnów (małopolskie)

ASYSTENT BROKERA - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Praca biurowa, pisanie wniosków, kontakt z klientem, wprowadzanie danych do systemu, dostarczanie dokuemntów do klientów, odbieranie dokumentów od ubezpieczycieli.
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA -KASJER - do 2 000 PLN

Obsługa klienta na sali sprzedaży, - obsługa kasy fiskalnej, - dbanie o jakość i ekspozycję towaru, - weryfikacja terminów ważności. możliwośc pracy również na dziale mięso-wędliny
STOKROTKA SP. Z O.O. - 2015-11-24 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - STAŻYSTA - 997,4 PLN

Prace biurowe w Urzędzie Stanu Cywilnego
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Łosice (mazowieckie)

Zgodny z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Pewel Wielka (śląskie)