Praca ASYSTENT PROJEKTANTA (STAŻ FP) Koszalin kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Nauka obsługi programu komputerowego CAD i inne

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA (STAŻ FP)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koszalin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Koszalin

Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 7

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), artystyczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe- magister lub inżynier, dyplom- specjalność budownictwo ogólne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Racławicka 13, 75-620 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Koszalin

Gmina pracodawcy: Koszalin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koszalin

Ulica pracodawcy: Racławicka

Numer budynku pracodawcy: 13

Profil działalności pracodawcy:
Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

obróbka wstepna surowców, utrzymanie porzadku i czystości w zakładzie
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Łęczyca (łódzkie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

oferta stażu - zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Wieleń (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Góra (dolnośląskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - od 1 850 PLN

opieka i pielęgnacja mieszkańców, organizowanie aktywności i czasu wolnego mieszkańców
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Blachownia (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, przyjęcie towaru, obsługa programu magazynowego PC - MARKET, sprzedaż pieczywa,
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Piekary Śląskie (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie i uczestniczenie w planowaniu jadłospisu, obróbka wstępna warzyw i owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków, pomoc w porcjowaniu i wydawanie posiłków, smażenie i gotowanie potraw.
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Wądzyn (kujawsko-pomorskie)

GÓRNIK EKSPLOATACJI PODZIEMNEJ - od 2 671,2 PLN

Zgodny z oferowanym stanowiskiem. Wymagane wykształcenie średnie zawodowe górnicze, min 10 lat doświadczenia zawodowego. Znajomość języków ukraińki/rosyjki - biegle.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Mysłowice (śląskie)

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie czynności zg. ze stanowiskiem z art.57 algorytm
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Janów Lubelski (lubelskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - do 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Tczew (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Obsługa owijarki do palet, realizacja zleceń, dbałość o porządek na stanowisku pracy.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce , z możliwością przedłużenia
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Piła (wielkopolskie)

MALARZ BUDOWLANY (S) - 997,4 PLN

Przygotowanie podłoży pod malowanie powierzchni ścian, sufitów, elewacji, naprawianie i malowanie tynków zewnętrznych farbami elewacyjnymi, malowanie tynków wewnętrznych odpowiednimi farbami zależnie od podłoża, dbałość o jakość wykonywanych robót malarskich, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Koszyce Małe (małopolskie)

SZEF KUCHNI - od 2 000 PLN

Koordynowanie pracy zespołu, znajomość standardów w zakresie organizacji konferencji, bankietów oraz pracy w restauracji.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Zamość (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Ostrołęka (mazowieckie)

OPERATOR AUTOMATU ZGRZEWAJĄCEGO RPO - od 2 100 PLN

Obsługa automatów, prace pomocnicze, noszenie folii i wyrobów gotowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Łódź (łódzkie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - 1 850 - 2 200 PLN

Montaż konstrukcji stalowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Konradowa (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Pracownik biurowy (staż)
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Tychy (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

- opracowanie materiałów do biuletynu (rocznice, intencje)- przepisywanie tekstów do biuletynu- przepisywanie homilii z dyktafonu- wymiana zdjęć w gablocie- aktualizacja gabloty koło kancelarii- dbałość o czystość, ład i porządek w sekretariacie- odbieranie telefonów, obsługa faxu
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

Prowadzenie pojazdu ciężarowego, załadunek, rozładunek naczep, wsparcie działu technicznego, praca na terenie UE.
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Kiełpin (mazowieckie)

SPECJALISTA DS NADZORU - od 2 000 PLN

m.in. nadzór nad realizacją zawartych umów, nadzór nad jakością świadczonych usług, przygotwywanie rentowności zawartych umów, pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Porosły-Kolonia (podlaskie)

TECHNIK ANALITYKI MEDYCZNEJ - od 2 500 PLN

Samodzielnie wykonywanie badań laboratoryjnych i obsługa aparatów. Tłumaczenie wyników badań.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Łódź (łódzkie)

KAMIENIARZ DO KOSTKI GRANITOWEJ - od 1 850 PLN

Wykładanie kostką granitową.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Zakopane (małopolskie)

KLINIARZ - od 1 850 PLN

Ręczna obróbka kamienia, produkcja elementów z kamienia
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Roztoka (dolnośląskie)

MURARZ-TYNKARZ - do 2 400 PLN

Roboty przy stawianiu budowli w stanie surowym, remonty budynków, wznoszenie fundamentów, stawianie ścian i konstrukcji z cegieł, kamienia i innych materiałów, wykańczanie elewacji, konserwacja różnych konstrukcji i budynków. Nakładanie tynku na ściany i sufity, kładzenie materiału izolacyjnego na ściany. Prace wykończeniowe ścian wewnętrznych i zewnętrznych. Miejsce pracy: Jeszkowice-Gmina Czernica, woj. dolnośląskieKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta znajduje się w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Jeszkowice (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

kierowanie pojazdem, dystrybucja towarów po sklepach spożywczych , rozliczanie się z powierzonego towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Złotoryja (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Skarbimierz (opolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed