Praca ASYSTENT FIZJOTERAPEUTY Gliwice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie wyższe; zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów oraz masaży; prowadzenie kinezyterapii; prowadzenie dokumentacji; dwie zmiany; miejsce odbywania stażu: Gliwice

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT FIZJOTERAPEUTY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gliwice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gliwice

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pl. Inwalidów Wojennych 12, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osobiste zgłoszenie w CAZ Gliwice w pok.007 w celu otrzymania skierowania do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Gliwice

Gmina pracodawcy: Gliwice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gliwice

Ulica pracodawcy: Pl. Inwalidów Wojennych

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: Działalność fizjoterapeutyczna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

praca zwiazana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Przewóz towarów na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Święciechowa (wielkopolskie)

MONTER RUSZTOWAŃ - do 1 850 PLN

montaż i demontaż rusztowań zgodnie z przepisami BHP
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Łuków (lubelskie)

PRACOWNIK PRZY HODOWLI KÓZ I OWIEC - od 1 850 PLN

Hodowla kóz i owiec, dojenie mechaniczne, karmienie, sprzątanie, koszenie, oranie, drobne prace spawalnicze. Mile widziana obsługa ciągnika rolniczego.(możliwe zakwaterowanie - do uzgodnienia)
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Włodowice (śląskie)

LABORANT CHEMICZNY - 997,4 PLN

- prowadzenie badań w pracowni chemicznej,- dokumentowanie badań.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA C+E - od 1 000 PLN

Realizacja zleceń transportowych na terenie całej Europy, dbałość o powierzony ładunek, terminowe wypełnianie raportów, dokumentów, dbałość o powierzone narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu, wykonywanie poleceń spedytorów.
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Mietków (dolnośląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

OBRÓBKA WSTĘPNA, PRZYGOTOWANIE DAŃ (GARMAŻERKA), OBSŁUGA KLIENTA, SPORZĄDZENIE KARTY PRODUKTÓW, OBRÓBKA TERMICZNA, KONTROLA STANÓW MAGAZYNOWYCH
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Międzychód (wielkopolskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Michałów (łódzkie)

PRACOWNIK PIEKARNI-UMREFDO30/16/0174 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Bogdaniec (lubuskie)

OPERATOR MASZYN - od 2 000 PLN

obróbka elementów metalowych za pomocą maszyn numerycznych i zwykłych.
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Drawsko (wielkopolskie)

DORADCA KREDYTOWY - od 2 500 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Gdynia (pomorskie)

SERWISANT/ PRZEDSTAWICIEL PRODUCENTA URZ. PRZECIWPOŻAROWYCH - PRZYUCZENIE DO ZAWODU - od 1 950 PLN

Wykształcenie: zawodowe/ średnie; prawo jazdy kat. B; uczciwość, sumienność, komunikatywność, dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów; chęć do szkolenia i nabycia wiedzy, kwalifikacji i doświadczenia zawodowego; praca przy serwisie urz. p. pożarowych w zakładach przemysłowych na obszarze kraju i poza granicami RP; praca w delegacjach, w siedzibie firmy w Gliwicach, na obszarze kraju oraz za granicą;
"CONSULTANT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-08 - Gliwice (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

KIEROWANIE SAMOCHODEM DOSTAWCZYM, PRZEWÓZ MATERIAŁÓW WEWNĄTRZ PROWADZONYCH BUDÓW
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Koniaczów (podkarpackie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Łasin (kujawsko-pomorskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Kraków (małopolskie)

RECEPCJONISTA - od 462,5 PLN

Przyjmowanie rezerwacji, udzielanie niezbędnych informacji dotyczących zasad pobytu. Prowadzenie obsługi recepcji w języku obcym (ukraińskim). Obsługa gości Lotniska Modlin - obywateli Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Strubiny (mazowieckie)

OGRODNIK - od 1 200 PLN

Ręczny zbiór owoców, zrywanie liści, obcinanie gron
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Nowy Nakwasin (wielkopolskie)

ZBROJARZ - od 1 000 PLN

przygotowywanie siatek i szkieletów zbrojeniowych oraz układanie ich w formach i deskowanie
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Konopnica (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzątanie pokoi hotelowych, zmiana pościeli
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Radomsko (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

pomoc w zaopatrzeniu w towary zakupione w hurtowniach, bazarach, dbanie o wygląd estetyczny w sklepie i obrębie, zapoznanie z zagadnieniami związanymi z funkcjonowaniem sklepu, łącznie z dokumentacją
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Wolica (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Zapoznanie sie z sądowymi urządzeniami ewidencyjnymi, kopertowanie pism, rozdzielanie korespondencji do akt, podkładanie zwrotnych potwierdzeń odbioru do akt sprawy, zakładanie okładek sprawy, sporzadzanie spisów archiwalnych, zszywanie akt, przygotowanie akt sadowych do czytelni, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Będzin (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 3 000 PLN

prace budowlane i pomocnicze na budowie
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Pukarzów (łódzkie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 12,5 - 16 PLN

pomocnicze roboty budowlane
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Witkowo (kujawsko-pomorskie)

MASARZ-WĘDLINIARZ - od 2 500 PLN

obróbka mięsa, obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Osie (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Okleinowanie.Cięcie na pile formatowej.Obróbka szkła.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Gostynin (mazowieckie)

PRACOWNIK DO PRAC LEKKICH - 997,4 PLN

staż, wg programu
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Karlino (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Wałcz (zachodniopomorskie)