Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Smardzewice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Smardzewice, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
sprawowanie opieki nad dziećmi w wieku przedszkolnym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Smardzewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tomaszowski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Konstytucji 3 Maja 46, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Konstytucji 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 46

Profil działalności pracodawcy: Sstat.gov

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Podobne oferty pracy

RECEPCJONISTKA - 997,4 PLN

Przyjmowanie rezerwacji, meldowanie gości, wystawianie faktur, obsługa gości w trakcie pobytu.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Władysławowo (pomorskie)

KONSULTANT DS. IT - od 4 000 PLN

Obsługa klienta; rozwiązywanie bardziej skomplikowanych problemów IT z jezykiem niemieckim.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

-sprzedaż-obsługa klienta-działania marketingower
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Piekary Śląskie (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY- ELEKTRYK - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie zawodowe; mile widziane doświadczenie; mile widziane prawo jazdy kat. B; wykonywanie prac budowlanych i elektrycznych wg umów z inwestorem; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Gliwice (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 400 PLN

Kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu międzynarodowym , nadzorowanie załadunku i rozładunku, zabezpieczenie ładunku Wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. C+E, św. kwal. do przewozu rzeczy, karta kierowcy, znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu dobrym
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Kołaczkowo (kujawsko-pomorskie)

KASJER BARMAN - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTAŁY ROBOTNIK LEŚNY - od 1 500 PLN

praca w polu przy sadzonkach
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Łobez (zachodniopomorskie)

PAKOWACZ MIĘSA - od 1 850 PLN

Pakowanie mięsa. Przygotowanie do wysyłki.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Obojna (podkarpackie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

czynności pomocnicze związane z hodowlą zwierząt futerkowych (norek). 3lata doświadczenia przy hodowli zwierząt. Biegła znajomość j. ukraińskiego.
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Stromiec (mazowieckie)

KUCHARZ-KELNER-PROGRAM DLA OSÓB OD 30 DO 50 R.Ż. - od 1 850 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Witaszyce (wielkopolskie)

STAZ - KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Kalisz (wielkopolskie)

POMOC MECHANIKA - od 1 850 PLN

pomocnicze prace mechaniczne: diagnostyka w serwisie
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Łódź (łódzkie)

POZOSTALI ŚLUSARZE I POKREWNI - od 1 850 PLN

szlifowanie powierzchni konstrukcji stalowych,wiercenie prace montażowe
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Brzeg (opolskie)

ANALITYK TRENDÓW RYNKOWYCH - od 3 100 PLN

Handel kontraktami terminowymi
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Kielce (świętokrzyskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Wycinanie i szycie tkanin, szycie tapicerki meblowej oraz innych materiałów tapicerskich. Wykształcenie zasadnicze zawodowe, min.5 lat doświadczenia
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Mysłowice (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 900 PLN

Analizowanie potrzeb klienta,analizowanie rynku i wyszukiwanie dostępnych alternatyw,prezentowanie przygotowanej oferty i doradzanie klientowi.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Kutno (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK PRZY HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

praca na fermie trzody chlewnej, główne zadania to zadawanie paszy i usuwanie obornika od zwierząt
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Rzężawy (mazowieckie)

ROBOTNIK PLACOWY - od 1 850 PLN

pielęgnacja ogrodu, obsługa urzadzeń ogrodniczych,wózka akumulatorowego, przenoszenie ciężarów
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK - 997,4 PLN

wykonywanie prac pielęgnacyjnych przy doświadczeniach
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Chrząstowo (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Spychowo (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

Wykształcenie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Racibórz (śląskie)

MAJSTER/INŻYNIER SPECJALIZACJA MOSTOWA - od 3 000 PLN

- nadzorowanie wykonania robót pod względem jakości, terminowości i kosztów- bieżąca analiza dokumentacji technicznej - organizowanie i nadzorowanie pracy sił własnych - koordynacja pracy podwykonawców oraz pracy sprzętu -egzekwowanie przestrzeganai zasad BHP
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Częstochowa (śląskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELONYCH - 997,4 PLN

pielęgnacja zieleni
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Nowy Glinnik (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

oferat stażu dla wskazanago kandydata: pomoc nabywcy przy wyborze towaru, załatwianie reklamacji zakupionych towaró,
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Łobżenica (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 15 PLN

analizowanie potrzeb klientów wietnamskich, analizowanie rynku i wyszukiwanie dostępnych alternatyw dla klientów z Wietnamu, wybieranie wariantów, produktów lub usług, przygotowywanie ofert dla klientów z Wietnamu
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA KAT B - od 1 850 PLN

rozwóz towarów na terenie RP
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Dzietrzkowice (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed