Praca ASYSTENT DS. PROJEKTÓW Bielany Wrocławskie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bielany Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
- weryfikacja i zbieranie danych, - przygotowywanie raportów w Excelu- kontrola realizacji projektów- nadzorowanie wyników pracy techników- praca na systemach IT- tworzenie wycen i kalkulacjidla klientów- tworzenie dokumentacji i prezentacji (Power Point, Visio, Prezi)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 200 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. PROJEKTÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bielany Wrocławskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wrocławski

Zawód:
pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 200 - 4 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe , staż pracy - bez znaczenia,dobra znajomość Excel, Power Point, Prezi, Visio, płynna znajomość języka angielskiego, dobra umiejętność organizacji czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność analitycznego myślenia i wyciagania wniosków

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Gliniana

Numer budynku pracodawcy: 20/22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1